Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Az nagyon gáz lenne ha a...

Az nagyon gáz lenne ha a ballagásomon nem szoknyában lennék, hanem nadrágban?

Figyelt kérdés

jan. 7. 01:51
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
74%
Mert ki/mi kötelezne hogy szoknyábabn kell lenni?
jan. 7. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Miért lenne gáz? Mondjuk ha az iskola előírja, abból lehet bajod, mert utána jön az érettségi.
jan. 7. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!


Attól tartanám gáznak, mivel minden lány szoknyában lesz csak én nem, és rosszul érezném magam

jan. 7. 01:59
 4/11 anonim ***** válasza:
Nadrágban voltam én is mindkétszer. Senkit sem érdekelt.
jan. 7. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
szerintem szoknyába kéne lenni. nem minden nap ballagsz meg kéne adni a módját szerintem. 1 napot kibirhatnál azt gondolom. mi bajod a szoknyával? én pl minden nap szoknyát viselek és semmi bajom vele sőt nekem ez a természetes.
jan. 9. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:

Én egy ilyen nadrágban ballagtam: [link]

Ez sokkal csinosabb, mint bármilyen szoknya!

jan. 10. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
szerintem a szoknya szebb bármelyik nadrágnál ugyhogy azt mondom hogy ki lehetne birni szoknyába. miért ördögtöl való a szoknya?
jan. 10. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Én szeretek szoknyákat hordani meg egyrészes ruhákat, de én általánosba nadrágba ballagtam. Egyrészt azért mert akkor volt egy durva égési sérülés a lábamon ami nagyon csúnyán nézett ki, be is volt kötözve és nem akartam ott így csúnyán kinézni. Picit fura volt mert én voltam az egyetlen lány aki nadrágot vett fel, de ez ilyen helyzet volt.

Gimibe már felvettem a szoknyát ballagásra. Nekünk gimibe egyenruha volt a ballagóknak. Fiúknak kék ing, egyedi mintájú nyakkendő rajta a suli címerrel. Nekünk lányoknak egyen blézer volt, blúz ugyan olyan színű volt mint a fiúknak csak picivel világosabb és fényesebb anyagú. Nekünk nyakkendő helyett sál volt ugyanúgy a suli címerrel. Szoknya szintén egységes fekete volt minden lánynak. Meg kellett szavazni mi legyen a ballagó egyenruha, többség a szoknya mellett döntött így az lett. Akik nem akartak szoknyát, így jártak kb, de felvették azt a napot kibírták benne. Volt olyan lány aki akkor vett fel életébe először úgy hogy nem 3 percig volt rajta, még lánykorában is utálta azért nem hordta. Kibírta Ő is.

jan. 11. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
mondom én hogy ki lehet birni szoknyába csak akarni kell. nem is értem ez miért gond egy lánynál/nőnél
jan. 14. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Hát mert nem akar. A ballagás elméletileg egy örömteli esemény, ne azzal kelljen már foglalkoznia, hogy olyasmibe öltözzön, amiben kényelmetlenül érzi magát.
jan. 14. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!