Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan ne keljen úszásra mennem?

Hogyan ne keljen úszásra mennem?

Figyelt kérdés

Sajnos nálunk kötelező az úszás, éééés hát nem nagyon szerettem...

Szóval ha valakinek van ötlete az kérlek írjon :>

(Légyszíves normális válaszokat :D)


jan. 7. 20:46
 1/9 anonim ***** válasza:
66%
pl. megmondod hogy nem tudsz úszni :)
jan. 7. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
53%
Ha verseny szerűen sportolsz, akkor kikérhet az egyesület asszem. Én se jártam iskolával úszni emiatt, de a helyzetemen nem sokat segített, mert helyette meg mentem úszóedzésre reggelente iskola előtt :D De volt egy osztálytársam aki meg kajakozott, neki se kellett úszásra járnia. Viszont erőnléti edzéseiken ott úszott mellettem reggelente. Nem nagyon tudod kikerülni az úszást, max ha lesérülsz vagy versenysportoló vagy
jan. 7. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Hát igen tudom...sokszor hazudtam a tanárnak hogy rosszul vagyok stb... de az a baj hogy szerintem ő is tudja :")

Viszont úgy hallottam, hogy ha colát iszol arra rá vizet behánysz...

Ilyenkor haza engednek vagy felmentenek :D

Szóval megprobálom ezt... remélem sikerülni fog :3

(btw köszönöm a választ)

jan. 7. 21:25
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Kösd be a kezed mint ha megsérültél volna és megmondod hogy friss sebbel nem szeretnél vizbe menni.
jan. 7. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem létezik annyi kifogás, amit minden alkalommal elő lehet adni. Biztos ismered a tanmesét a farkas kiáltásról: amikor majd tényleg rosszul leszel, nem fogják elhinni a sok kamuzás után, és vagy csinálnod kell, vagy kapod a az egyest.

Nem tudsz mit csinálni, de az élet nem kívánságműsor. Bármi amivel kiváltod a foglalkozást, azt kell igazolnod hogy a másik helyen megjelentél és részt vettél a foglalkozáson. Legyen az gyógytorna vagy sportfoglalkozás vagy bármi más.

jan. 7. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
73%
Besétálsz egy orvoshoz, és közlöd, hogy kell egy igazolás, valami BŐRBAJRA.
jan. 7. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Írj felmentést szülőként az ellenörződbe. Nekem bevált jó 15 éve, csak előtte még jól lebuktam.


Vicc volt, ne csináld utánam. Mondd azt, hogy alergiás vagy a klórra vagy hasonlóra. Elküldenek orvoshoz, és ha szerencséd van, ott megkegyelmeznek, majd adnak valami kamu papírt.

jan. 8. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a jó tanácsokat, viszont azt hiszem mákom volt.

Elmaradt az óra. :D

jan. 8. 16:18
 9/9 anonim ***** válasza:
Hehe akkor legközelebb se menj és ha hiányolnak megmondod hogy úgy tudtad hogy elmaradt az óra :D
jan. 9. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!