Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hetekig kórházban feküdtem,...

Hetekig kórházban feküdtem, tegnap hazaengedtek de a hajam begubancolódott egy tenyérnyi helyen és képtelenek vagyunk kifésülni! Olyan mintha rasta lenne. Nagyon elkeserítő mert a hátam közepéig ér és nemigen akarom levágni. Mit tudtok tanácsolni?

Figyelt kérdés
jan. 8. 09:11
 1/3 anonim válasza:
100%
Próbáld meg hajolajjal kifésülni, fúj rá fésülés könnyítő spricniket, az is segít! Ha nem működik menj el fodrászhoz, segít kifésülni.
jan. 8. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Keress fel és megmutatom, hogyan bogózd ki, úgy hogy ne tépd és ronts a jelen állapotán.


Nekem jelenleg fenekem alá ér. Itthoni meló mellett pedig hajlamos vagyok elhanyagolni. Van rá módszer.

jan. 9. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ui: fésű és piperék csak rontanak ezen helyzetekben és a nem megfelelő bánásmód roncsolja a hajat, kedves egyes.
jan. 9. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!