Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Elég elkeserítőnek érzem a...

Elég elkeserítőnek érzem a helyzetem. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

27 éves nő vagyok e négy év után szetmentem a párommal. A kapcsolatunk alatt igyekeztem nem elkövetni azt a tipiku s hibát, hogy el hanyagolom a barátaimat akik a magányos időkben is mellettem álltak. Nem állítom hogy annyi időt szantam rájuk amennyit tudtam és nyilván a buliból, nyaralasokból kimaradtam párszor... Hisz még lángolt a szerelem. De tudtam mindent róluk, bármikor mentem ja bajban voltak és hívtak, szóval szerintem ami tőlem tellett megtettem.

Most rendkívül magányosnak érzem magam. Ugyanazt érzem mint mielőtt megismertem az exemet. Senki nem keres senki nem hív.. nem várhatók el, négy év alatt sok minden tortent, nyilván más lett a prioritás. De nagyon nagyon nyomorultul érzem magam és nem tudom hogyan masszak ki belőle.. akaszkodni nem.fogok senkire. Egyébként is a saját problémáját csak én tudom megoldani de egyelőre fogalmam sincs hogyan. Masok ebben a korban már házasok.. én még újra egyedül... teljesen egyedül. Talán megerdemlem.


2016. nov. 5. 17:58
 1/3 anonim válasza:
Szia. Ne bankodj. Ha van buli akkor menj el. Lehet hogy ott ismered meg a ferjedet.:) ha nem ismerkedsz akkor nem lesz senkid. DE ELSOSORBAN! Maradj laza. Tudom nem konnyu. Egyeltalan nem az. Mindig akkor jon valami amikor nem szamitasz ra. Szoval csak eld az eletedet tobbet tudsz mpst magaddal torodni. Nem vagy egyedul. Remelem tudtam segiteni es Cheer up! Fel a fejjel! :)
2016. nov. 6. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ne keseredj el, lehet, így jártál jobban. " Mások ebben a korban már házasok.. " - vagy elváltak, egy-két gyerekkel, segítség nélkül.

Nem egy ismerősöm 30 éves kora után ment férjhez, és ezután vállalt babát.

Így még van esélyed megismerni azt, akivel együtt maradhatsz.

2016. nov. 6. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Sziasztok! Koszonom a válaszokat :) nem azzal van a baj hogy nem szeretnék bulizni menni.. ismerkedni.. hanem hogy nincs kivel. Minden barátom foglalt, nem akar kimozdulni vagy egyszerűen már nem erdeklem őket.
2016. nov. 6. 15:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!