Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Magne b6-vitamin tényleg jó a...

Magne b6-vitamin tényleg jó a depresszió ellen?

Figyelt kérdés
Az az igazság ,hogy már évek óta benne vagyok egy szinte 360 fokos körforgásba sokszor szorongok. Vannak jó időszakaim de az csak ilyen pár óra vagy egy nap maximum utána mindig szarul érzem magam. Régebben egyszer már voltam pszichiáternél scippa gyógyszert írt ki de nem mertem kiváltani egy hülyeség miatt. És már így is éveket dobtam ki az életemből. Egy ismerősöm azt mondta hogy vitamint kéne szednem mert az segít a depresszió mert ez kémia, és a vitaminnak nincs mellékhatása a gyógyszerrel ellentétbe. Csak én ebbe nem nagyon tudok hinni hogy a vitamin majd elmúlasztja.

jan. 10. 11:01
 1/7 anonim ***** válasza:
47%

Pszichológushoz menj.

Nem a b6, hanem a b1 vitamin jó hatású az idegekre.

De a depresszió nem múlik el tőle.

jan. 10. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Járok pszichológushoz de csak ideig óráig érzem jól magam utána
jan. 10. 12:23
 3/7 anonim ***** válasza:
Hát ez hosszú folyamat.
jan. 10. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
jó ideje járok már
jan. 10. 13:04
 5/7 Ignis Subdialis ***** válasza:
35%
Lehet, hogy váltanod kéne, ha általánosságban nem változott az életed. Évtizedekig is lehet, sőt érdemes önismereti munkát végezni, de azért pár év alatt már kellett volna elő(bb)relépésnek történnie. Stresszre, rossz alvásra a magnézium-biszglicinát hatásosabb, mert annak nemcsak a magnézium-, de a glicinsav összetevője is hatóanyag. És ezen kívül egy jobb B-komplex, illetve masszív D-vitaminpótlás sem ártana, probiotikumról nem is beszélve. Létezik olyan proiotikum mix, ami pont a lelkiállapotra hat a bélflórán keresztül.
jan. 10. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Az a baj nem nagyon hiszek ebben a vitamin dologban mert volt időszakom mikor vitamin mániás voltam fe isten igazán akkor sem voltam jobban. Most mikor elhatározom a pszichijátert meg a gyógyszert miért van,hogy mindig elbizonytalanítanak?
jan. 12. 10:46
 7/7 anonim ***** válasza:
A vitaminmánia is csak egy kompenzáció, és amennyi silány termék van a piacon, jó eséllyel nyúltál haszontalan készítményekhez. Ha önismereti munka helyett, nem pedig mellette szedsz szereket, az ugye nem hatásos, nyilván. Még a kedélyjavító szerek se. Nem bizonytalanít el senki, te vagy bizonytalan.
febr. 3. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!