Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mi alapján szűr a vinted?

Mi alapján szűr a vinted?

Figyelt kérdés

Fel akartam tölteni egy teljesen új, egyszer sem használt emilla menstruációs bugyit vintedre, de pár perc múlva már írtak is, hogy törölték mert "veszélyes" terméket akartam felrakni.

És leginkább az idegesítő, hogy már többször is láttam fent ilyen bugyikat, most is van hirdetve.

Szóval akkor azokat a hirdetéseket hogy nem törölték ha az enyémet meg igen?



jan. 12. 19:54
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Írásban kérdezz rá, hogy mi az ok, amiért törölték. Én is így tettem. Egy alig viselt márkás napszemüveget töröltek azzal az indokkal, hogy hamis. Aztán, újra fotóztam , hogy jobban látszódjon az eredetisége. El is vitték egy héten belül.
jan. 12. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
100%
Nekem is törölték a címkés használatlan melltartót ugyan ezzel az okkal
jan. 12. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Lehet hogy ez ebbe a kategóriába tartozik, mint tiltott: Fétishez köthető vagy szexuális szolgáltatásokat népszerűsítő termék. A fehérneműk ugye csak újak lehetnek, ezeken jól láthatónak kell lennie a címkéknek. A program nagyon szigorúan veszi ezeket. Ami meg egy kicsit is egészségügyis(mint a mensi bugyi), megint csak nem lehet. Elsőként én bontatlan fogkeféket próbáltam feltenni, azokat is tiltotta.

Egyébként attól, hogy van fent másnak, nem azt jelenti hogy lehet árulni, csak átsiklott az ellenőrzésen. Ha jelented, el fogják távolítani.

febr. 18. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!