Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Feladtam ma életemben először...

Feladtam ma életemben először egy Foxpost csomagot, címkét nem nyomtattam hozzá, de nem is adott meg semmilyen kódot. Így semmi adat nem szerepelt a csomagon, mikor beraktam a Foxpost fiókba. Elrontottam valamit?

Figyelt kérdés
Egy másik csomagautomatába küldtem, utánvétes fizetéssel. Kellett volna írnom rá valami kódot? Nem emlékszem ilyen opcióra. Csak beszkenneltem a QR kódot, kifizettem a feladást és elvileg sikeresen feladtam. Az alkalmazásban persze megadtam minden adatot, és a sikeres feladast megerősítő email-ben is minden helyesen szerepel. El fog jutni a megfelelő helyre?

jan. 14. 19:07
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
El fog jutni, ha veletlen nem cserelik ossze. Packeta Z Box feladasnal mar tapasztaltam ilyet, illetve a veremet is osszecsereltek egy laborban a covid alatt, pedig vonalkodos... az emberi hibalehetoseg tehat mindig benne van, ezert lett volna erdemes rairni legalabb a cimzett nevet.
jan. 14. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 nandor613 válasza:
47%
Azóta gondolom rég kitaláltad, de amúgy a futár rak rá címkét amikor kivesz az autómatából
ápr. 9. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!