Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ezek tényleg megtalálnak...

Ezek tényleg megtalálnak engem és megölnek? (több adat lent)

Figyelt kérdés
Múlt héten történt az, hogy GTA V Online-ban egy csapat magyar játékos elkezdett szivatni engem és b*szakodtak velem (folyamatban lelőttek, ellopták és felrobbantották az autómat, beszóltak chat-en, meg ilyenek), erre én megpróbáltam feltörni az egyiknek a Rockstar Games fiókját, az sikerült, de valahogy tegnap visszaszerezte, és valószínűleg a fióknevem alapján megtalálta a YouTube csatornámat, onnan megszerezte az e-mail címemet a leírásból, és rámírt, hogy tudja, hogy én "próbáltam ellopni" az ő fiókját, és hogy mind a heten eljönnek értem és kivégeznek. Az IP címem alapján szerintem nem fognak megtalálni, mert VPN-t használok mindig, másképp meg hogy találnának meg? Fognak ezek valamit tenni ellenem, (már ha megtalálnak), vagy csak fenyegetőznek?

2023. szept. 21. 19:10
 1/10 anonim ***** válasza:
74%
Netes szájkarate az egész. Más fiókjába való illetéktelen belépés viszont illegális és büntethető. Legyen több eszed neked is.
2023. szept. 21. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
56%
Semmit. Csak szívatnak. Valószínűleg sulis kamaszok.
2023. szept. 21. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
79%

Bizonyára gyerekek vagytok.

Ha még tudná is a valódi IP címed, az nem vezet el hozzád. Azzal csak a várost tudják belőni, de sok esetben azt is csak megközelítőlegesen. Azzal nem mennek sokra, hogy mondjuk "Budapest". Az igazi lakcímed egyedül a netszolgáltatód tudja csak visszafejteni, amit viszont 7 okostolyás kedvéért nem fog megtenni, csak és kizárólag bírósági végzés meglétével, de azt sem az iq bajnokoknak adják ki, hanem a bíróságnak. De ha akkora észkombájnok, hogy gyilkossággal megfenyegessenek, akkor nem gondolom, hogy tartanod kellene bármitől is, tekintettel arra, hogy ha történne valami hivatalos (feljelentene téged a fiókfeltörés miatt), akkor te is nyugodtan belengetheted a fenyegető leveleket. Szóval most (és nem csak most) maradj ki minden vitából, és ne "törj" be senki fiókjába, és ne vágd magad alatt a fát, és szépen elfelejtődik ez a dolog, a hét törpe meg elmegy szépen suliba!

Jut eszembe, mi az, hogy "feltörted a fiókot"? Ennyire nem lehet senki agyhalott, hogy olyan könnyen kitalálható jelszót ad meg a fiókjához, aztán még gyilkossággal is fenyegetőzik! Vagy a Rockstarhoz olyan könnyű betörni? Ott nincs kétlépcsős?

2023. szept. 21. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Kösz a válaszokat! Szerintem békén hagyom őket, és megvárom, hogy lenyugodjanak. Egyszer úgy is elfelejtik ezt. #3-as válaszolónak: Nem volt a fiókján kétlépcsős, azért is tudtam ilyen könnyen feltörni.
2023. szept. 21. 20:07
 5/10 anonim ***** válasza:
Nem törtél te fel semmit pistike.
2023. szept. 21. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Egy rakat vérpistike. Te meg max kitaláltad a jelszavát de nem törtél fel gondolom semmit se...


Amúgy meg legalább csináltál is valamit a fiókjával?

2023. szept. 22. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Nem csináltam a fiókjával semmit, ezzel csak el akartam intézni, hogy ne tudjon belépni többet, de visszaszerezte.
2023. szept. 22. 15:54
 8/10 anonim ***** válasza:
Én is 11 évesen mestermc-n írkáltam olyanokat hogy "lekövetlek, és felgyújtom a házad" meg ilyenek, egyik sem igaz, csíra az összes, aki ilyet ír az még kiskorú ebben biztos lehetsz.
2023. szept. 22. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
74%
Élsz még?:O
2023. okt. 4. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Tuti elkapták szegényt, semmi életjel róla.
nov. 17. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!