Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Németországba néztem egy...

Németországba néztem egy munkát és kell hozzá önéletrajz viszont még nem dolgoztam rendes munkán mert suliba jártam, ez egy gyári munka lenne mennyire számít itt hogy mit irok bele? valamint szerintetek felvennének?

Figyelt kérdés

jan. 17. 19:32
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem érdemes hazudni. Ha bármire rákérdeznek hogy igazold vagy meséld el és mutasd be mit csináltál ott, miközben az egész kitaláció, csak lejáratni tudod magad vele. Pályakezdőként természetesen nem lesz szakmai múltad, de egy gyárba (ha operátor) valószínűleg nem is elvárt.
jan. 17. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
ilyen szalag munka dobozokat kell scennelni
jan. 17. 20:18
 3/5 anonim ***** válasza:

Mit akarsz beleírni? Hogy van 16 év szakmai tapasztalatod? Vagy letagadnád az iskoláidat és ahelyett hazudnál be valamit? Minek?

Ez annyira szánalmas, hogy a mai fiatalok fejében már meg sem fordul, hogy esetleg meg kéne próbálni őszintének lenni. Már mindenütt hazudnak / hazudtok, nem csak az önéletrajzotokban, de a szociális média jelenlétetek sem szól másról, mint hogy ki mekkora macsónak / ribantznak tudja magát hazudni.

Egészen szánalmasak vagytok.

Gyári munkára, szalag mellé bárkit felvesznek. Tipikus betanított munka, nem kell hozzá gyakorlat, nem kell hozzá végzettség.

Nyelvtudás, na az viszont kell. Legalább alapszinten. Ahol azt állítják hogy nem kell, na ott kell vigyázni, mert ott fognak úgy átvágni mint szódás a lovát.

jan. 18. 05:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
nem vol tervbe hazudni és olyat beleírni ami nem igaz csak érdekelt mennyire fontos az önéletrajz, hogy csak egy alap követelmény vagy tényleg ez alapján vesznek e fel ami bele van írva
jan. 18. 12:53
 5/5 anonim ***** válasza:

Szinte mindegy mit írsz bele. Betanított munkára minimálbéren hatalmas fluktuáció van, jönnek-mennek az emberek, ha pont oda nem vesznek fel amit kinéztél, lesz másik hatvan hely a környéken, ahova felvesznek.

Szállást / munkába járást oldd meg, és legyen annyi nyelvismereted, hogy megértsd a biztonsági, munkavédelmi előírásokat, valamint hogy mit kell csinálnod munka gyanánt. Nem kell róla papír, nem érdekel senkit ha kevered a dert meg a dast vagy ha nem ismered a tárgyesetet. De értsd meg hogy a piros gombot mikor szabad és mikor kell megnyomni, hogy hol szabad dohányozni és mikor, hogy tűzriadó esetén mi a dolgod és mit nem szabad csinálnod.

Meg hogy a csirkefejet a jobb oldali, a beleket a bal oldali ládába dobáld.

jan. 18. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!