Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Németországban szeretnék...

Németországban szeretnék dolgozni, mennyire nagy hátrány, ha az önéletrajzomban magyar lakcím szerepel?

Figyelt kérdés
Szeretnék pár évet Németországban dolgozni mérnökként. Azonban csak akkor mennék ki, ha találnék valami normális, a szakmámba vágó munkát, ezért itthonról keresek a neten, küldözgetem az önéletrajzaimat. Mekkora hátrány ilyenkor a magyar lakcím, magyar telefonszám?

2016. máj. 3. 20:54
 1/5 mikeXxX ***** válasza:
Pont annyira , hogy választ nem fogsz kapni !
2016. máj. 3. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ha van jo motivacios leveled, oneletrajzod, beszelsz nemetul es angolul akkor eselyes vagy. Engem ugy hivtak Nemetorszagba hogy Becsbe lakok. E-mailben ertesitettek, nem hivtak. Igaz, egy masik szakmaban...Nem tudom hogy a te szakagad mennyire telitett.

Ha mar sok ideje probalkozol es meg mindig szeretnel menni akkor sajnos szemelyesen kell probalkoznod vagy telefonalni.

Ne add fel :)

2016. máj. 3. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
semmi értelme címet írni az önéletrajzba, minek?
2016. máj. 3. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Emailcímet írsz csak, veszel egy prepaid német simet és azzal roamingolsz itthon.
2016. máj. 3. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Kemikália ***** válasza:
A munkáltató hozzáállásától függ. A lakcím teljesen irreleváns információ a pályázat szempontjából, viszont az már lényegi kérdés, ha ott fogsz dolgozni, hogyan tervezed: hétvégente vagy X idöközönként hazautazol, vagy ott szeretnél lakni? De erre ki szoktak térni az interjú során. Sok sikert!
2016. máj. 4. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!