Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit tegyek ha szeretnék...

Mit tegyek ha szeretnék edzőterembe járni, de a szüleim nem akarják finanszírozni és nem is támogatják? 16L

Figyelt kérdés

jan. 21. 09:21
 1/3 TappancsMancs ***** válasza:
68%
Addig is amíg lesz rá pénzed, csináld otthon. A neten sok otthoni eszköz nélküli edésről vannak cikkek és videók is. Aztán majdcsak meggondolják magukat. 😋
jan. 21. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
20%
A házimunka is felér egy kiadós gyúrással, és még hasznosan is töltöd az idődet. A főzés, takarítás meg nemcsak a testedet, hanem az agyadat is tornáztatja.
jan. 21. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Kondi nélkül is szép formás lehetsz.

Rengeteg olyan gyakorlat, mozdulat van, ami karban tart és formásít.


Sokan csak kifogásként tartják maguk előtt azt "jaj, nincs pénzem" vagy "nincs súlyzóm" stb.


Világ életemben 2x voltam kondiba, akkor is egykori páromat kísértem. Emellett zavartak az emberek, főleg akik kispéciztek.


Bicikli és itthoni tornával tartom karban magam +túrák.


Rengeteg oktató anyag van, vannak olyan videók is ahol van egy adott ember, aki mutatja a gyakorlatot oldalt pedig megy a számláló.


S hidd el, elsőre sokan nem is bírják ezeket az egyszerű mozdulatsorokat végigcsinálni, ami 1-1 videóban van.


Vagy ott van pl a plank tartás. Szabályosan csinálva 5-10mp is jó kezdetnek.

Egyszerű külső szemmel, volt olyan haverunk, aki nevetett, amikor hozzám betoppant és csak annyit látott plank-elek a nappaliban mozdulatlanul a laptopot nézve.


Majd megkértem, jöjjön csak, 1 perc van vissza a podcast-ből, amit nézek. Csinálja velem együtt.

Ha kibirja azt az 1 percet, kap egy Deákot tőlem (20ezer).


18mp-ig bírta... Remegett egész teste.


Ha érdekel küldök át videókat, de szerintem elég idős vagy ahhoz, hogy tudd a netet kezelni s fellelni ezen tartalmakat.


A lényeg: kicsiben kezdjed.

Ne akard mindenáron végignyomni aktívan, ahogy a videókban az illetők, hiszen nekik már mindennapos rutinjuk van.


Kezdetben negyed vagy harmad annyit csinálj mint ők.

S mindig picit növeld.


Fontos, hogy szabályosan tanuld meg. Az se baj, ha gyakorlatonként 5-5-tel kezdesz csak legyen szabályos, hogy úgy szokj hozzá.

Merj szünetet tartani, ha kell s igyál megfelelő mennyiségű folyadékot.

jan. 21. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!