Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek Debrecenről...

Mi a véleményetek Debrecenről Szolnokról Nyíregyházáról?

Figyelt kérdés
Sziasztok van egy önkéntes program és ezekbe a városokba lehet jelentkezni. Gondolkozom rajta viszont mivel erdélyi vagyok így nem túl sokat tudok róluk. Az érdekelne hogy hova lenne érdemes menni ha jelentkezem.Minden érdekel a városokkal kapcsolatban
jan. 21. 12:25
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%
+ kieg: Nálam a magyarországi városok közül toronymagasan Szeged vitte eddig az 1. helyet! : )
jan. 25. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 alfoldalatti válasza:
100%

Sziasztok!


Én Szolnokon laktam 29 évig, sajnos meg tudom érteni a 6 és 9. válaszokat.

Pár éve el költözem Kecskemétre, de mamám miatt gyakran járok még Szolnokon.


Igazából, csak tudni kell a helyén kezelni, Nyíregyházával, és Debrecennel ellentétben nem egy nagy, hanem egy magyar mércével közép méretű, nemzetközileg pedig kis város, ha nincs nagy elvárása az embernek még élhetőnek is lehet nevezni, de ha van választás, akkor inkább ne... :D


Debrecenben is megfordultam párszor, a legutolsó alkalommal, csak pislogtam hogy két látogatásom között épültek új hipermarketek, gyorséttermek, hotelek, sok épülő gyár meg tuddom én még mik.. :D Gyors tempóban fejlődő város, kívülről így látom.


Nyíregyházáról is hasonló véleménnyel vagyok, mint Debrecenről. Szabolcs-Szatmár-Bereg megyét a víz felett tartja.


Budapestre ki térve: A belvárosi kerületek egyszerűen el varázsoltak, döbbenetesen szép, hangulatos, fejlett. A többi része, a peremterületei sajnos nem nyújtanak sok izgalmat, és nem is olyan vonzóak. Ebben egyet értek az egyik korábbi válaszolóval.

jan. 25. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 papirkepu válasza:
100%

Kérdező: Nincs kedvem kisregényt írni a miértekről, ne haragudj. Lényegre törően: A három felsorolt város közül Debrecen a nyerő.


Többiek: Kétségtelen, hogy Budapesttől vannak szebb városok az országban, de az az ország motorja, leállna az ország nélküle, teljesen más tészta, azt ne keverjük ide.

jan. 25. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim válasza:
100%
+1 Debrecenre.
jan. 25. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim válasza:
100%

9: Valamikor voltak kerületek Debrecenben. Azt hiszem 7, majd le csökkent 3-ra(Kb akkorára mint egy mai átlagos budapesti kerület)


Valamikor a 80-as évek körül szűntek meg de javítsatok ki ha tévedek. Régi iratokon még rajta van hogy született: Debrecen I,II,III

jan. 25. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
100%
Debrecenben ha végigmész a Rakovszky és a Nyíl utcán, hát hogy is mondjam, hogy szépen fogalmazzak, nem Európában találod magad, hanem valami indiai nyomortelepen. És ezt mondják a fidesznyikek második fővárosnak. :D
jan. 25. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:
Mindnekinek köszi az infót. Mivel kívülálló vagyok így nem tudom kommentálni a véleményeiteket különösebben :)
jan. 27. 13:56
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!