Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit jelenthet ez az álom?

Mit jelenthet ez az álom?

Figyelt kérdés

Már nagyon régóta visszatérő jelenség az álmaimban egy apró részletként, hogy ahhoz hogy be - vagy ki jussak valahova egy nagyon kicsi, cipősdoboz méretű résen kell átpréselnem magamat.

De aztán minden alkalommal sikerül, de előtte mindig nagyon szorongok, hogy mégis hogyan kéne egy ilyen méretű járaton átjutnom, nagyon félek, hogy beszorulok.

Ez a dolog tényleg csak ilyen nagyon mellékes részlete néhány álmomnak éjszaka, de rendszerint napközben eszembe jut, hogy akkor álmomban mennyire rosszul éreztem magam mielőtt átjutottam. Persze utána sosem gondolkozom rajta, hogy hogyan sikerült, mert ugye álmunkban nem olyan a realitás érzetünk(alig van).

Egyébként egy elég szorongós ember vagyok, de mostmár kezdek "gyógyulni" belőle.

Amúgy a 20. életévemet töltöm egy hónap múlva. (Nem tudom mennyire releváns infó)



jan. 24. 01:40
 1/7 anonim ***** válasza:
59%

Az álmok a világon semmit nem jelentenek azok kívül, hogy bizonyos agyi funkcióid megfelelően működnek.


Ha más jellegű választ vársz, akkor az ezotéria kategóriába írj ilyen kérdést, ott azt magyaráznak bele amit akarsz, meg az ellenkezőjét is.

jan. 24. 04:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Azért ez ennyire biztosan nem állítanám, hogy semmit nem jelentenek. 😃

Egyébként nekem a kérdés elég helytállónak tűnt az "egyéb" fő - és "egyéb" alkategóriában😅

Nem valami humbuk választ várok, hogy az álmom azt jelenti, hogy a jövőben kisegérré változom, hanem mondjuk, hogy valaki azt írja, hogy azért álmodsz ilyet mert szorongsz. 😁

jan. 24. 11:29
 3/7 anonim ***** válasza:

"Azért ez ennyire biztosan nem állítanám"


És mi alapján nem állítanád? Linkelnél egy (vagy több) tanulmányt erről?

jan. 24. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Gondolom hallottál már arról, hogy az érzelmeink befolyásolni tudják az álmainkat, esetleg tapasztaltad is.

De én nem akarok meggyőzni senkit, csak érdekelt más emberek véleménye az álmomról, nem a tényről, hogy megkérdeztem :)

jan. 24. 20:04
 5/7 anonim ***** válasza:
0%
Tehát csak a szokásos ezós szarok alapján. Köszi.
jan. 24. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Gombanyo12 ***** válasza:
Minden ember más és más. Nem sablonra "gyártottak" minket. Nem okvetlenül hit kérdése, hogy mit tartunk az álmaink felől. De a napközbeni történések, események és tapasztalatok tudják befolyásolni az álmainkat. Egy 20 éves fiatalnak is lehetnek olyan gondjai amit éberen nem tud szavakba önteni. Az álmok sokszor segíthetnek is. A szorongásos álmok jeleznek valamit. Keress egy jó kineziológust segíteni tud. Találsz néhányat a jószaki.hu-n is, de érdemes a véleményeket elolvasni róluk!
jan. 25. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi a választ! :)
jan. 26. 00:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!