Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit jelenthet ez az álom?

Mit jelenthet ez az álom?

Figyelt kérdés
Már többször előfordult velem, hogy álmomban valahova sietnék netán menekülnék és mennék, de nem tudok egyszerűen lelassulok. Az érzés amikor tehetetlen vagy, hogy mennél, de nem tudsz olyan gyorsan, mint várnád. Az éjjel rémálmom volt. Az álomban kínozni próbáltak, menekülni akartam, de akármi történt a bántalmazó csonkult meg testileg és menekülni akartam, de nem tudtam, mert bántani akart. Amikor felkeltem, hogy beüljek álmomban az autóba akkor feleszméltem a kerekei használhatatlanok és nem tudok elmenni és felébredtem.

#álom #lassúság #álomfejtés #kín, menekülés
jan. 24. 09:20
 1/3 anonim válasza:

Fiatal koromban velem is előfordult ilyen. Engem például németjuhász méretű veszett patkányok kergettek, és olyan volt, mintha alig tudnék előre haladni, a patkányok meg kétszázzal futnak felém. Az okát nem tudom miért lehet igazság szerint. Tudod én nem hiszek abban, hogy az álombéli "motívumok ak" fix jelentése van, pl ostya-vallás, vagy mittudomen nem tudsz futni es akkor trauma. A tudatalattidban kell a választ keresni. De mivel én is álmodtam ilyet, lehet volt valami közös bennünk.

Egyebkent figyelj én amióta rájövök, hogy álmodok nincsennek rémálmaim.

jan. 26. 03:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Igen nálam is ez ritkán fordul elő. Én sem hiszek konkrétan az álmokban csak gondoltam hátha valaki rájött arra saját magában, miért volt számára visszatérő ez a tehetetlenség úgymondd.

Tudalattimban biztos van káosz elég nehéz éven vagyok túl, szóval elképzelhető csak azt nem tudom miért ilyen jellegű dolgokban jelenik meg.

jan. 26. 09:28
 3/3 anonim válasza:

Előző vagyok!

A saját életed történéseit te ismered igazán, te tudhatod mi miért jelenhet meg az álmodban. Nem kizárt, hogy a stresszes időszak véget van ez az álom. Talán úgy érezed problémád van és nem haladsz előre. Kitudja. Vagy csak szimplan stressz a nehez idoszak miatt. Gondolom ahogy elcsendesulnek az erzelmek es megnyugszol az álmoknak is vége lesz. Sportolj egyet tisztitsd ki a fejed pihend ki magad

jan. 26. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!