Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan mukodik az iphone...

Hogyan mukodik az iphone optimalizált aku toltes?

Figyelt kérdés

pl mibol szuri le hogy en mikor tolttom?

mennyi idö kell neki ehez?

en este szoktam a telefonomat tolteni ez pont ezert kapcsoltam ezt be hogy kimelje az aksit csak sok valtozast nem latok. egyepkent ugy szoktam hogy este 9ora-10ora fele eleri a 20 szazalekot leveszem a toltorol (akkor az ebrztom is megszolal )


jan. 25. 21:50
 1/7 A kérdező kommentje:
ébresztőm*
jan. 25. 21:50
 2/7 A kérdező kommentje:
de minden johet amit errol a funkciorol tudtok
jan. 25. 21:51
 3/7 anonim ***** válasza:
80%-ig tölt rendesen, utána átvált cseppfolyós üzemmódú töltésbe, ami kíméli az akksid. Ha fel van húzva az ébresztőd akkor kb. arra az időpontra tölti fel kíméletesen, hogy ne nagy áramfeszültséget kapjon az akksid.
jan. 26. 03:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Ertem köszönöm de nem úgy működik hogy 80 százalékig tol rendesen és utána leáll a töltés akkor rendesen tolt 100ig?
jan. 26. 07:13
 5/7 fmaxy válasza:
Nem áll le, mint ahogy írták, csak egy jóval lassabb módba kapcsol át. Amúgy figyeli a használati szokásokat és statisztikát csinál belőle.
febr. 1. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Ertem köszi és nem romlik az aksim ha így töltöm éjszaka ?
febr. 1. 21:27
 7/7 fmaxy válasza:
Szerintem nem.
febr. 4. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!