Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » A pubg-t fogják optimalizálni?...

A pubg-t fogják optimalizálni? Mert annyi bugg van benne és rendedes van olyan gép amin játszák a pubg-t és kidobja a játéból és textura is rendesen egyszer ilyen egyszer olyan

Figyelt kérdés

2018. febr. 14. 19:22
 1/1 anonim válasza:
Valszeg fogják valamikor igen. De ahhoz képest, hogy már nem early access vannak még furcsaságok. Nekem általában egy óriási bug szokot jelentkezni, amikor kocsikázok és áthajtanék a hídon a híd nem töltbe csak a kukatextúrája (tudod az a ronda) és én rendszeresen átesek a hídon. Vezetek és a híd közepén elsüllyedek xD. De volt már olyan is hogy leérkeztem ejtőernyővel és nem töltött be semmi, simán átláttam, átmentem a falakon. Aztán nyilván már betöltött és minden ment rendesen dehát na...
2018. márc. 4. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!