Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan tudnék véglegesen...

Hogyan tudnék véglegesen levetetni képet valakinek a FB profiljáról?

Figyelt kérdés

Van egy ismerősöm aki rendszeresen fotóz hajléktalanokat, random embereket az utcán. A múltkor sétáltunk és majdnem belenyomta a telefonját egy random csöves arcába, klikk! és már röhögve ment tovább. Persze rögtön töltötte fel Faceb.-ra hogy milyen művészi, jöhetnek a likeok.

Visszanéztem és láttam a csöves férfi arcán, hogy ott áll megszeppenve, maradék méltósága is megrabolva.

Szóltam az ismerősömnek, hogy hagyja abba ezt a hobbiját, azok személyek nem egyeztek bele, hogy fotózgassa őket. Röhögött hogy no és, mit fognak tenni, felmennek a Face.ra jelentgetni őt?

Ha jelenti valaki más, letöröltethetik ezt vele?

Nyílván én jelenteném és nyílván nem akarom, hogy tudjon róla hogy aláásom ezt a remek szórakozását.


jan. 30. 13:50
 1/2 anonim ***** válasza:

Fel lehet jelenteni. Ahhoz viszont a sértett felek is kellenének s hogy akarják-e megtenni a lépést.


Sok az ilyen paraszt bunkó, akik nem tudják embertársukat kellő érzelmi intelligenciával kezelni, emberszámba venni.


Rányitnék tusoláskor, lefotóznám és mondanám neki "oh ez megy fb-ra.

De ha nem akarod, tedd meg, hogy törlöd azokat, amiket gerinctelenül kiposztoltál!"

jan. 30. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Ez nagyon jó! Jót nevettem. Tök jó fej vagy :) köszi a választ.
jan. 30. 18:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!