Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Tippmix pro vagy Vegas? És miért?

D34D3YE_HUN kérdése:

Tippmix pro vagy Vegas? És miért?

Figyelt kérdés

jan. 31. 22:18
1 2 3 4 5
 21/43 anonim ***** válasza:

16, te melyik szakmunkásképzőbe jártál? Érettségiztél egyáltalán? Mit szeretnél, mivel bizonyítsam? :)


17, a fogadóirodák korlátozásai miatt. A kis piacok verhetőek a sportfogadásban, de ezekre nem lehet jelentős összegeket feltenni egy accounton, ezért egyszerűbb értékesíteni a tippeket.


18, tévedsz.


19, fogalmam sincs, kikről beszélsz.


20, tőlem nem. Használod a googlet, és próbálsz találni egy hiteles tipster portalt.

febr. 3. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/43 anonim ***** válasza:

Szóval te is egy tippadó vagy??

Na most jön a kamu duma, hogy a korlátozások. Tippmix. Megrakom, nyerek, a kutya nem korlátoz.

Mi a baj a szakmunkásokkal?

Nélkülük hol lennél Mr diplomám van? Tudjad már mit beszélsz!!

febr. 3. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/43 anonim ***** válasza:
Tehát nem érettségiztél.:) szar lehet :=/
febr. 3. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/43 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon mellé fogtál mert van.

De tudod mi a szar? Hogy egy szánalmas tippadó vagy aki átbassza az embereket mert büdös neki a munka! Na ez a szar!

febr. 3. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/43 anonim ***** válasza:

Mondtam, nálam nem lehet tippeket venni.

Különben a tippmix ugyanúgy korlátoz. "Túl magas bizományosi kifizetés" a szöveg egy kékeslila háttéren a monitoron. Láttam már párszor sajnos.

febr. 3. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/43 anonim válasza:

Olvasom a vitátok... Egyrészt a tippmix és a vegas is korlátoz, persze nem az 1000 ft-os téteknél, meg tudom erősíteni.

Másrészt simán lehet ebből jó pénzeket csinálni, persze kinek mi a jó, de havi 2-300ezret simán össze lehet havonta hozni, aggreszívabb játékkal többet is. Persze közben megy is el, tuti tipp nincs, de egy jó szisztémával bőven lehet pluszos egyenleget csinálni..

febr. 3. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/43 anonim ***** válasza:

15# "ennek semmi értelme amúgy."


Pedig 4 elemivel is érthető, például Sería A tavalyi eredmények 38 mérkőzésből a középmezőnyben 10-15 döntetlen volt. Minden 3-4. meccs X lett.

Az odds pedig 3.00-5.00 szokott lenni...

febr. 4. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/43 anonim ***** válasza:
Azért nincs értelme, mert amelyik meccsnek 3,00 a szorzója, annak csak 31%-ban lesz döntetlen az eredménye, így -7% roid lesz hosszútávon, ami pont az irodának a haszna. Ne próbáljátok már nekem megmagyarázni, amikor ebből élek! :D Semmi értelme ilyen indokkal döntetlenekre fogadni top ligákban. Top ligákra amúgy sincs sok értelme fogadni.
febr. 4. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/43 anonim ***** válasza:

Nem kell minden 3. meccset eltalálni, elég ha az 5. v. 6. bejön,


tavaly vezettem itt a döntetlen vadászatot, 25 sorozat volt nyerőben:


https://www.gyakorikerdesek.hu/sport-mozgas__labdajatekok__1..


Csak egy sort idéznék a 270#-ből:

"ROI 74%" volt.

febr. 5. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/43 anonim ***** válasza:
Ja tehát tétemeléssel operálsz. :D A martingale nem működik, le van vezetve még a wikipédián is.
febr. 6. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!