Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Tippmix pro vagy Vegas? És miért?

D34D3YE_HUN kérdése:

Tippmix pro vagy Vegas? És miért?

Figyelt kérdés

jan. 31. 22:18
1 2 3 4 5
 11/43 anonim ***** válasza:
25%
Kit érdekel, hogy emberek vannak a pályán? :D Attól mert te egy lúzer vagy, aki csak veszít a szerencsejátékon, vannak ügyesebbek is. Tényleg semmit nem tudsz, inkább bele sem kezdek, mert nem fognád fel
febr. 2. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/43 anonim válasza:
100%
A vegas.hu-n jobb odszok vannak, nem akadoznak a közvetítések, gyorsabb a weboldal. Viszont valaki korábban írta, nagyon hamar lekorlátoz. Nyertem kétszer kb 200ezret,ezután egy szelvényen a max nyeremény 40ezer lehet, odsztól függően beszabályozza, hogy maximum mennyit tehetsz fel... Szóval baj mindegyikkel van.
febr. 2. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/43 anonim ***** válasza:
80%

Szerintem meg te vagy a lúzer mert játszol. Majd egyszer rá jössz, ha lesz egy kis értelmi képességed hozzá.:D

És ismétlem nincs olyan, hogy jó stratégia a sportfogadásban. A fogadó irodák mindig előtted járnak. Max szerencséd van néha, ezért szerencsejáték a neve.

febr. 3. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/43 anonim ***** válasza:

"Jöhet nekem bárki olyan baromságokkal, hogy vágni kell a csapatokat, tisztában kell lenni minden infóval"


Nem kell hozzá érteni, elég csak egy tippet követni.

Egy csapat közel minden harmadik mérkőzését döntetlenre hozza ...

febr. 3. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/43 anonim ***** válasza:

Csak az a baj, hogy a te véleményed nem számít, ugyanis közöd sincs a +EV szerencsejátékhoz. BME-n diplomáztam, MENSA tag vagyok, szerintem van egy kis értelmi képességem ehhez. :D

Mit gondolsz, az összes liga összes csapatát jobban ismerik az iroda "oddsmesterei", mint bárki más a világon? Nevetséges.

14, ennek semmi értelme amúgy.

febr. 3. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/43 anonim ***** válasza:
80%

Akkor itt már komoly problémák vannak, ha te ennyire intelligensnek gondolod magad van egy diplomád ami amúgy szart se ér, és mégis a szaros sportfogadásból akarsz megélni, ami persze lehetetlen.

De az az érdekes, hogy akik azt állítják hogy mennyit nyernek még soha nem tudták bebizonyítani, hogy ez így van. Lásd az összes tippadó.

febr. 3. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/43 anonim ***** válasza:
A tippadó miért nem teszi meg a saját tippjét, és miért nem ebből él?
febr. 3. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/43 anonim ***** válasza:
75%
Azért mert nem lehet megélni belőle. De abból igen, hogy elhiteti az emberekkel, hogy jók a tippjei, ők fizetnek neki ezért és abból jól keres. Persze csak addig amíg talál átverhető, naív embereket.
febr. 3. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/43 anonim ***** válasza:

Na ez nekem is új, hogy ilyen #Kalányoslacitippertippjei meg BigMoney (szándékosan ilyen kitalált nevek, mert általában a szint itt van) MENSA tagok. 😅


Aztakva.

febr. 3. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/43 anonim ***** válasza:

Hol lehet vásárolni 1 éves prémium tippeket? Énz mágiát is szeretnék.

Utóbbi jó lenne.

febr. 3. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!