Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Tippmix pro vagy Vegas? És miért?

D34D3YE_HUN kérdése:

Tippmix pro vagy Vegas? És miért?

Figyelt kérdés

jan. 31. 22:18
1 2 3 4 5
 41/43 anonim válasza:

Vegasnak a penzkezelessel is vannak gondjai,nem csak lekorlatozassal.

Több nap után törölték a nyertes sportfogadasomat.termeszetesen ők úgy gondolták, hogy szerintük ez jogos és akkor már a tétet sem adják vissza.egy hét volt mire visszakapták fenyegetések után,egy bocsi se volt

febr. 29. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/43 anonim válasza:
41es : ez nagyösszegű nyeremény volt vagy kis pénzből csináltál sokat? Nekem jött két 50-80ezres nyeremény, 50-50 % billegő élő teniszmeccsekre fogadtam és 1.7x - 2.2x szorzóval jött két szelvény szerencsésen (grand slameken sok a meglepetés amire jó szorzók vannak). Le is korlátoztak szépen... Volt amikor csak 1000 ft-ot engedett feltenni vagy egyáltalán nem engedett x dologra tétet tenni. Levettem a nyereményem, azóta vissza se léptem.
márc. 2. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/43 anonim válasza:

Szia!34000 ftbol 54000 lett volna.

Azt sikerült elérnem, hogy a 34000 ftot kiutaljak,megértették hogy ha már visszavonták a fogadásokat napokkal később,akkor a tetem ne nyulják már le....

Azért érdekelt volna,ha vesztes a meccs akkor is kiderül a "rendszerhiba"? gyanítom nem...

márc. 4. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!