Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Milyen nőre mondjàk azt, hogy...

Milyen nőre mondjàk azt, hogy olyan vagy mint egy “hercegnő”?

Figyelt kérdés

Aki szép?

Vagy inkàbb arra, aki elkényeztetett?



jan. 31. 23:44
 1/7 anonim válasza:
Ez a hercegnőzés emberenként eltérhet. Lehet valakinek a barátnője a hercegnő, lehet hogy valakinek egy ismertebb zeneszerző vagy modell. Erre nincs pontos magyarázat hogy milyen nőre mondják.
jan. 31. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Azért érdekelne, mert nekem többször is mondták ismerettségi körben.

Pl egyszer az egyik ismerősöm esküvőjén, máskor pedig egy szimpla hétköznap (fekete bordázott egyberuha volt rajtam, bőrkabáttal, aztán megkaptam, hogy “black queen”.

A sminkem is inkább visszafogott szokott lenni. Hétköznap is max csak szempillaspirált vagy még azt sem használok. (Hozzáteszem én magam abszolút nem tartom hercegnőnek, csak szeretek magamra adni és az alakomnak megfelelően öltözködni.)

febr. 1. 00:42
 3/7 anonim válasza:
Lehet ez egy burkolt invitáció "ibolya szedésre" :)
febr. 1. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Javarészt negatív értelembe használják. (elkényeztetett, kényes, nyafis, nagyra van magával az illető stb.)


Kivéve, ha anyuka mondja kislányának "én kis hercegnőm".

febr. 1. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
És ha az illető abszolút nem beképzelt?
febr. 1. 17:11
 6/7 anonim ***** válasza:
Vagy csak nem tudsz egyéb negatív dolgáról vagy/és nem veszi észre?
febr. 4. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Használják negatív értelemben is, mint a 4-es írja, de lehet pozitív is (kinézet, megjelenés, kisugárzás).
febr. 11. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!