Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit mondjak, ha nem akarom...

Mit mondjak, ha nem akarom megmondani mit nyertem??

Figyelt kérdés
Délután jön a futár, valami nyereményjátékon nyertem, de azt sem tudom, mit és min, mi van a csomagban.
nov. 7. 09:29
1 2 3
 1/23 anonim válasza:
100%
Nézd meg.
nov. 7. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
100%
Te se tudod min nyerted? Szerintem ne vedd át!
nov. 7. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
100%
Kinek nem akarod elmondani?
nov. 7. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
100%
Na még majd fizethetsz is érte a futárnak.
nov. 7. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
100%
Hát ha nem neveztél semmire, akkor inkább ne vedd át, mert simán lehet átverés és majd utólag küldik a számlát.
nov. 7. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
56%

Gondolom valami vitamin szarság.

Az első ingyenes, de ha atvettd, küldik a következőt is. Hetek múlva meg a számlát.

nov. 7. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ha nem akarod elmondani, akkor ne mondd el. Durva, igaz?
nov. 7. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
96%
Régen-évtizedekkel ezelőtt-volt szokás,hogy random kapott valaki egy hivatalos csomagot,amelyben tájékoztatták hogy ön nyert egy autót,mindössze annyit kell tennie,hogy a mellékelt prospektusból rendel 20000 ft értékben.És,bár senkiről nem tudtunk,akinek így lett autója,mégis rengetegen rendeltek szoba epret,étkészletet,edényeket amik sosem lettek használva...
nov. 7. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
91%
A rendkívül értelmes kérdésfeltevésből kiindulva meg merem kockáztatni, hogy a kérdező is abba a kategóriába esik, amit #8 felvázolt.
nov. 7. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:

Dehogyis, 0 Ft utánvét. Beregisztrálok minden nyereményjátékra, de ilyen kamukra nyilván nem. Például egyszer így kaptam a P&G-től mosóport, meg illatgyöngyöket. Szerintem mostnis valami hasonló lesz,.mert azt is csak hozták. Vagy fél évnyi sampont és termékmintákat, vagy macskatápot. Vagy így nyertem egy ipadet is anno.


"hogy ön nyert egy autót,mindössze annyit kell tennie,hogy a mellékelt prospektusból rendel 20000 ft értékben."


Én ilyenekre nem regisztrálok.


De például van, hogy be lehet küldeni a colát, vagy a szalmát és lehet nyerni stn. Nem tudom, megmondani melyik lehet. Csak reggel kaptam egy SMS-t hogy hozzák, feladót sem tudok. Ha nem kell fizetni, miért ne venném át? Mi lehet benne, bomba? Ha meg olyan kidobom, aztán meg sem mondanám. De ha csomagom jön, el nem tudom képzelni, mit csinálnak.


Majd megírom ide, mi volt benne.

nov. 7. 11:47
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!