Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit tudok tenni ha a foxpost...

Mit tudok tenni ha a foxpost napok óta nem juttatja el a feladott csomagomat?

Figyelt kérdés

Január 22-én adtam fel egy csomagot, utánvétes, házhoz kellene szállítsák. A vevő aki tőlem vásárolná meg a terméket azt mondja még mindig nem kapta meg és az e-mailen a lekövetésnél nekem is azt írja, hogy beérkezett a központba és majd kézbesítik....Hívtam a telefonszámot ami meg van adva a Foxpost oldalán és az automata is azt mondja, hogy bent van a központban és kézbesítésre vár....

Azért ez kicsit nonszensz. Ennyi idő alatt sem történik kiszállítás, felhívni se lehet őket normálisan, mert az automatával lehet csak "beszélni" a telefonon....



febr. 1. 08:24
 1/3 anonim ***** válasza:

Rendszeresen küldök a Foxposttal csomagot, sajnos tapasztaltam már én is, hogy házhozszállítás esetén ha csak az az egy csomag megy arra a település felé, ahová küldted, akkor minél jobban húzzák az időt, hogy hátha jön még egy csomag.


Ezen felül 3-4 munkanap csak a házhoz szállítási adminisztaciója a foxnál házhozszállítás esetén.


FOXPOST csomagautomatákra van ráállva, nem pedig házhozszállításra.

Legközelebb házhozszállításra válaszd a Packetát, vagy GLS-t.

febr. 1. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Azt 23-án vették ki az automatából, de lehet hogy csak 24-én. Onnan kezd számolni a munkanapokat. Volt egy hétvége. Szóval annyira még nincs nagy késés.

Én tudtam beszélni emberrel is a foxpostnál...

febr. 1. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Most megnyugodtam picit. Köszönöm a valaszaitokat!
febr. 1. 13:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!