Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Melyik a dohányboltban kapható...

Melyik a dohányboltban kapható legjobb és legerősebb snüssz?

Figyelt kérdés

Életemben csak egyszer vettem dohányboltban snüsszt (ha jól emlékszem killa volt) és nekem nagyon nem jött be. Iceberg-hez voltam szokva, és alhoz képest nagyon rossz volt a minősége.

Most 50mg körülit szeretnék szerezni de nem tudom hogy dohányboltban milyen erősségűeket lehet kapni, szóval létszi segítsetek

(Mielőtt nekem esnétek kb 1 éve nem tömtem és nem egy 15 éves tini fiú vagyok)



febr. 1. 19:54
 1/5 anonim válasza:

A dohis arcot megkérded, hogy milyenek vannak, akkor ő elmondja. De menj be több helyre is, mindenhol más a választék. 50mg körül azt hiszem pablo van, de talán a Thunder is.

Egyébkén az iceberg a legjobb szerintem, de azt dohiban nem lehet kapni. Amúgy sokkal jobb rendelni. Sokkal nagyobb a választék és olcsóbb is.

Szóval ha teheted rendelj.

febr. 2. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 hannna099 válasza:
ZYN-ből vannak váltakozó erősségűek, abból a piros illetve a sötétkék és sötétzöld a legerősebb. A Pablok meg a Killák ha jól tudom ugyanolyan erősségűek, 50mg-osak, és nagyon sok féle íz található belőlük (dinnyés, rágós, banános, kólás, almás stb.) De változó hogy melyik boltban milyenek vannak, nagyobb boltokban valószínűleg többféle van.
febr. 2. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

#1 igen én is iceberg párti vagyok de pillanatnyilag nincs kontaktom aki árulná

#2 ZYN-ek milyen ízűek?

febr. 2. 17:56
 4/5 hannna099 válasza:
A kékek és a zöldek változó erősségű mentolosak (borsmenta a zöld talán?), van egy bogyósgyümölcsös (az gyengébb), és van két újabb, a lila és a piros, ezeket pontosan nem tudom, mintha a piros chili guavás lenne. Bocsi nem értek teljesen hozzájuk, csak dohiboltos vagyok:)
febr. 2. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
1es vagyok. Ha iceberget szeretnél tömni akkor rendelj. 2000-2500 Ft-ig vannak fent, europasnus.com-on. Másfél-két hét alatt megjön, és megbízható. Igényes a csomagolás, nekem sosem volt törés vagy hasonló. Sosem kaptam kiszáradt terméket, és mindig kapsz egy ilyen 10db-os északi cukorkát.
febr. 3. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!