Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » 4 feles házi pálinkától be...

4 feles házi pálinkától be lehet rúgni vagy lesz valami hatása?

Figyelt kérdés
Mar ittam korábban alkoholt de soha nem voltam berúgva, ma ittam 3-4 felest és kicsit érzem is a hatását és kiváncsi vagyok hogy ennyitől be lehet rúgni vagy valami? Értelmes választ várok. Előre is köszönöm!
febr. 1. 21:32
 1/5 anonim ***** válasza:
simán
febr. 1. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nem mindegy, hogy 3, vagy 4 feles volt. És az sem, hogy milyen erősségű, azaz, mennyi az alkoholtartalma. Az sem mindegy, hogy mi a nemed, mekkora a testsúlyod.

Ha nem tudod mennyi, akkor legyen 3,5 feles, továbbá átlagos, 45% alkoholtartalmú pálinka, mondjuk nő vagy és 63 kg-os. És átlagos a testalkatod, nem túl magas, nem túl alacsony.

Ez így 1,818 ezrelék véralkoholt jelent. Ez a véralkoholszint már komoly hatást gyakorol a viselkedésre. A járás nehezített, dülöngélő, a beszéd esetenként akadozik. Megnő a sérülések veszélye, melyek elesésből, balesetekből, de akár verekedésből is származhatnak.

Mivel nem írtál ilyen súlyú tünetekről, valami, vagy több valami nem annyi, mint amennyivel számoltam. Elnézést, nem tudok távolba látni, paranormális távkapcsoltba lépni veled. Annyit tudhatok, amennyit megírtál.

febr. 1. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Igen, attól jól be lehet rúgni. Kivéve ha professzionális alkoholista vagy, mert nekik ez csak az átlagos reggeli torna, és a berúgáshoz több kell. A sok hülye meg pirítóst, rántottát vagy péksüteményt reggelizik.
febr. 2. 03:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nő vagyok és elég alacsony kb 158cm lehetek es 50kg a pálinka 40%os volt
febr. 2. 03:44
 5/5 anonim ***** válasza:
40% az jo sok. Majd berugas utan fogod megbanni 1 - 2 napig amig masnapos leszel.
febr. 2. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!