Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mire költsem a pénzem? Vegyek...

Mire költsem a pénzem? Vegyek ps 5-öt?

Figyelt kérdés

Van kB. 300k "fölösleges" forintom, de nem tudom mire költsem el. Van 1 béna monitorom egy gamer laptopom, series s és egy ocolus riftem. Az utóbbi kettőt nem használom szvl azokat eltudnam adni.


Arra gondoltam hogy vennék egy Handheld consolt, de nem tudom melyiket, PC-t nem szeretnék mert azt nem tudom cipelni. PS 5re gondoltam mert HA majd kijon a GTA 6 szeretnék vele majd játszani.


A laptopom egy (legion Y540 1660ti)


Az egyik ötletem az volt hogy eladom a laptopot és veszek egy handheld-et és egy jobb monitort és akkor úgy lehetne használni, de a laptopnak jobban örülnék.


És most pedig láttam egy hirdetés amiben 200k-ert volt 1 ugyan olyan jó laptop mint az enyém és azt megvennem és vagy azt vagy az enyémet eladnam.


Vagy van valami jó befektetés 300-350k között. Mert azt nem szeretném hogy csak így álljon a pénzem mert akkor csak veszít az értékéből.



febr. 3. 20:24
 1/3 anonim válasza:
100%

Mit jelent nalad hogy felesleges penz?

Nagyon sok pemzed lehet, ha neked 300ezer ft felesleges penz. :) minden jo alatbol irom. Vagy nagyon fiatal vagy :)

febr. 3. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
0%
Vegyél 6 autó nyeremény betétkönyvet.
febr. 3. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
64%
Ennyiből befektetni max úgy tudsz, hogy magadnak termelő eszközöket veszel olyasmihez, amit tudsz is csinálni, és lesz is piaca. Pl ha tudsz bringát javítani, csak macera mindig feldobni a konyhaasztalra, akkor vehetsz egy javítóállványt meg pár tartósabb kulcsot, plusz a speckó dolgokat: pedálkar-lehúzó, láncprés, lánckeréksorhoz kulcs, sörétes danamid kalapács kormányt leműteni, esetleg nyomatékkulcs(-ok), és már tudsz is vállalgatni, meg szemétből vagy relative roncsból bringát összerakni eladásra.
febr. 4. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!