Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szakács végzettséggel 1 év...

Szakács végzettséggel 1 év gyakorlattal, inkább kisegítőként dolgoztam, mennyi eséllyel indulok Ausztriába? A nyelv nem megy nagyon, nem gondoltam, hogy szükség lesz rá.

Figyelt kérdés

febr. 4. 17:38
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem beszélsz németül, valószínűleg mosogatni fogsz.
febr. 4. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
100%
Nem tudom megmondani bár dolgoztam én is kint.Az viszont komolyan érdekelne hogy miért gondoltad hogy nem lesz szükséged az adott ország nyelvének ismeretére ha egyszer te mész oda munkát vállalni/keresni?
febr. 4. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
már majdnem a megfelelő rovatba tetted, de a humor kategória kettővel feljebb van a menüsorban...
febr. 4. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Nem volt tervben a külföld, azért nem tanultam nyelvet.

A humoros menüsoros kommentelő humoros. Kiszophatod.

febr. 4. 21:08
 5/8 anonim ***** válasza:
Azért nem kell vadulni....Egy év kisegítő állás és nyelvtudás nélkül meg bőven otthon szerezném a tapasztalatot.Szakácsként valószínűleg nem vesznek fel mert egész más a technológia és az ételek.Ha megvan a megfelelő tapasztalat Ams.at-n szemezgethetsz,ez az osztrák munkaügyi honlap.
febr. 5. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
100%
Mindkét országban dolgoztam konyhán, teljesen más eszközöket használnak, még az ételeket sem ugyanúgy főzik. Továbbá Ausztriában még a mosogatói és takarítói állásokhoz is elvárás a jó némettudás, ameddig nem tudsz, addig ne gyere ki! Ha esetleg tudni fogsz németül és kijössz, munkahelyi étkezdén sokkal nagyobb eséllyel találhatsz munkát, mint étteremben. Viszont hangsúlyozon, tökéletes nyelvismeret nélkül egyiken sem.
febr. 6. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
100%

Ez vicc kategória ha itthon nem találsz munkát mint szakács akkor szerinted egy külföldi országban örülni fognak neked?

Konyhán amúgy se működik a demokrácia.

Egyszerű amúgy kapsz 5 fogásos menü sort időkeretet rá és csináld ha tudod maradhatsz ha nem viszlát.

febr. 7. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
60%

en egyenesen imädom az ilyen minden nyelven nema kollegäkat, "mert en dolgozni megyek nem beszelgeti" es meg egy bankszämlät sem tud nyitni egyedül, de az orca hatalmas, hogy az ajton nem fer be csak lapjära...

Aki nemetül tud az meg pattanjon neki segiteni....

febr. 7. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!