Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Melyek azok a munkák, melyekre...

Melyek azok a munkák, melyekre szükség lesz 20-30 év múlva is és jól is lehet velük keresni? (egyetemi végzettségű munkákra gondolok)

Figyelt kérdés

15 éves lány vagyok, és fogalmam sincs, hogy mi legyek. Gimnáziumba járok, fizikából és matematikából van négyesem, többi ötös. Jó fejem van, csak van,hogy lusta vagyok. Képes lennék elvégezni bármilyen főiskolát. Nem tudom még csak az ágat se,hogy merre majd tovább. Tudom van még idő, de...

A kérdésem az lenne, ti mit tanácsoltok, mi is legyek, melyek azok a munkák, melyekre szükség lesz a jövőben is?(tudom nem lehet kiszámítani)

Fizika, matematika, informatikával nem igazán szeretnék foglalkozni (persze nem olyan munkára gondolok, ahol nem kell számítógépet használni, de ne az legyen a fő...)

Kérlek segítsetek! Minden véleménynek nagyon örülnék!



2015. febr. 1. 19:22
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!