Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Begyulladt az orrpiercingem,...

Begyulladt az orrpiercingem, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Ma reggelre begyulladt az orrpiercingem amit kb másfél hónapja szúrattam. Eddig nem volt vele semmi probléma, nem tudom mi történhetett.

70%os alkohollal fertőtlenítettem az első 4 hétben, az jó volt rá, de csak este 6 körül érek ma haza, addig nem tudok fertőtleníteni

Mit tudok esetleg csinálni addig?



#gyulladás #piercing #orrpiercing #pánikoloksegítsetekpls
febr. 6. 06:23
 1/7 anonim ***** válasza:
52%
Nincs gyógyszertár a közelben?
febr. 6. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem tudsz szerezni fertőtlenítőt, akkor annyit tudsz tenni, hogy nem piszkálod.
febr. 6. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
49%

Ne vedd ki, bármennyire is szar. 70%-os alkohol meg nem a legjobb, inkább betadine, vagy bephanten, de az utóbbiból a simát, van valami plus verziója, az asszem szárítja a bőrt, azért nem jó


Ha eddig nem volt vele baj, akkor gondolom a pc elég hosszú, szóval csak kezelgesd

febr. 6. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
0%

Amíg nem érsz haza addig kb semmit.

Az alkohol nagyon irritál és szárít, azonnal hagyd abba a használatát ha jót akarsz a piercingednek.

Illetve a bepanthen #3-asnak nem is tudom hogy jutott eszébe... Az nem fertőtlenít, illetve meggyűlik a sebben mégnagyobb gyulladást okozva. Semmilyen krémet ne használj.

A betadine elfogadható ha nem baj hogy sárga leszel xd de a legjobb az a Hansaplast vagy bármilyen steril sóoldat. Ezzel napi 2x tisztítsd.

febr. 6. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
76%
(ezt dm-ben vagy gyógyszertárban lehet kapni)
febr. 6. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
51%

#6, ne kötözködj, én sem g*ciztem, csak nem értettem veled egyet, de te meg valamiért hihetetlenül érzékeny vagy. Nem tudom hány éves lehetsz, de ez 14 felett már mindenképp nagyon gáz.


A betadine mondtam hogy egész jó, csak befogja a bőrt, amit utána meg lehet lemosni, szóval nem túl kényelmes, és van ennél jobb is.


A bepanthen még mindig egyrészt tökéletesen értelmetlen, másrészt káros lehet piercingnél.


Eddig 4 tökéletesen gyógyult piercingem van, ebből 3 kilökődésre hajlamos felületi piercing, és furcsa mód egyik sem volt még csak begyulladva sem soha. Ja, és nem a seggemből rántottam ki ezeket az információkat, hanem egy profi piercer javaslatait közvetítettem.

febr. 6. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Oh látom törölték is a válaszod, köszi modik:D
febr. 6. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!