Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ha elolvasok akár száz hogyan...

Ha elolvasok akár száz hogyan legyél milliomos könyvet én is gazdag leszek?

Figyelt kérdés

Néha böngészek a youtubon és van sok emberke aki könyveket ajánl amiben gazdagok írják le hogyan lettek gazdagok,pénzügyi tanácsokat adnak meg ilyenek.Mindenki aki meséli,hogy elolvasott xy idő alatt akár 40 ilyen könyvet rögtön okosabb lett és akkor ajánlják a könyveket mit olvass el,hogy pénzügyileg tudatosabb és sikeresebb legyél.Na most ha mindenki elolvas több száz ilyen könyvet akkor mindenki mint a karikacsapás profi pénzügyi szakemberként fog meggazdagodni?

pl youtubéról egy találó cím "Elolvastam 42 pénzügyi könyvet - Ilyen könnyen lehetsz gazdag!"



febr. 8. 04:36
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Ezek csak a jó tapasztalatokról szólnak! De az érmének is 2 oldala van. Természetesen a nagyobb tudás és tapasztalat megkönnyítheti a dolgod, és megadja a megfelelő rálátást, de ahhoz hogy gazdag legyél, hatalmas tőkét kell befektetned és megkockáztatnod, hogy ha nyersz, elegendő tőkét nyerj.


Én amondó vagyok, hogy mindenki a saját nyereséges és veszteséges tapasztalataira adjon, és ne máséra, és a saját tapasztalataiból itélje meg azt a gondolatot, hogy meglehet vagy sem gazdagodni valamiből.


Példa: Ha tapasztalat alapján tudod, hogy egy már elegendő összeggel nem tudsz pénzt nyerni, akkor ne kockáztasd meg a nagyot.

febr. 8. 05:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Arról is vannak szép clickbait címek, hogy a tudásszerzés a legnagystílűbb formája a mezei halogatásnak, ha nem veted be azonnal a gyakorlatban az új ismereteket. Csomó ilyen bölcselkedés létezik, nyilván egyesével nem sokat érnek, na de egyszerre sok, és pont azok, amik számodra lényegesek, az már igen, az úgy vezethet egy jóféle tisztánlátáshoz.
febr. 8. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Senior Séf ***** válasza:
100%
Hogy hogyan legyél milliomos, azt egy fickó az USA-ban már 50 éve megfejtette. El is küldte mindenkinek, válaszborítékkal, hogy 5 &-ért elárulja. Aztán, aki küldte a pénzt, meg is kapta a titok receptjét: ÍGY!
febr. 9. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
febr. 9. 21:42
 5/6 anonim ***** válasza:

Mindegy kitől tanulsz, de a gazdagság nem csak anyagi siker. A valódi gazdaság sikeresnek lenni az élet minden területén. Én is sok videót megnéztem, de nekem ez jött be a legjobban. Csak ajánlani tudom mindenkinek.

[link]

febr. 10. 03:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Dinnye2 ***** válasza:
Ezek jó üzletelési/spórolási tippek jó sok babonával fűszerezve, de attól még nem leszel tőlük gazdagabb, csak (mivel olvastál) max műveltebb leszel, ennyi.
febr. 10. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!