Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Néhány napja szakított velem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Néhány napja szakított velem a barátom. Milyen módszerekkel léphetnék túl rajta?

Figyelt kérdés
A konkrét indok az volt, hogy nincs bennünk túl sok közös és ez most, hogy elköltözött az egyetem miatt, még jobban kidomborodott, mert csak hétvégente találkoztunk. Én itt maradtam, mert még végzős vagyok, de jövőre én is elköltözöm. Azt mondta, hogy eltávolodott tőlem. Bár belátom, hogy tényleg nem lett volna jövője ennek az egésznek, de mégis nagyon nehéz és hiányzik, mert mindenhol ott van amire csak ránézek, mindenről eszembe jut. :( És légyszi ne írjatok idétlen válaszokat. Köszi.
2011. okt. 31. 13:11
 1/5 anonim válasza:
100%
Kösd le magad...Barátok,barátnők,mozi,vásárlás stb.stb.
2011. okt. 31. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

természetes, hogy mindenről ő jut az eszedbe. még nagyon friss ez az egész, de nem kell elnyomnod magadban az érzést, ha jól esik sírj, hallgass csöpögős számokat, egyél egy kis csokit. éld át ezt is, és éld túl. ki kell adni magadból a fájdalmat, szerintem a futás is segíthet, én olyankor sokat töprengek és levezetődik a feszültség. aztán szépen fokozatosan jobb gondolatokat kell gerjesztened magadban, még ne gondolj fiúkra, barátnőzz, mozizz, ahogy az előző írta. vedd észre az apró szépségeket. majd szépen jobb kedvre derülsz meglásd! :)

és utána jön a "következő". :D

2011. okt. 31. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Én is így voltam. 9 napja mondta barátnőm, hogy vége. A legrosszabb, hogy meg sem indokolta, dühös voltam, szintén mindenről ő jutott eszembe, és tehetetlennek éreztem magam, mert, hát nem tudok mit tenni. Sírtam is miatta...

Az elmúlt héten fura érzések voltak bennem. "Sírnék, de már azt sem tudok, feszült vagyok, de semmivel nem tudom levezetni, és egy iszonyatos fojtogató érzés van rajtam."

Mára már egész jól vagyok, még sokszor eszembe jut, de kezdek megbékélni, hogy nincs mellettem.

Szerintem először beszéld ki magadból ami benned van, keresd meg rá a legmegfelelőbb embert, nyugodtabb leszel miután beszéltél róla valakivel. Próbáld terelni a gondolataidat, tanulás, takarítás,...,... Én ezeket csináltam.

20/F

2011. okt. 31. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Napocskalány válasza:

Remélem tudok Neked segíteni. Én 23 éves lányzó vagyok, és többször átéltem ezt már én is. Amikor egy 3 éves kapcsolatomnak vetett véget a volt párom, akkor 1 évig (!) rám se lehetett ismerni. Szinte együtt éltünk, nem lehetett ezt kiheverni. Igyekeztem mindenfélét csinálni, és mindenkitől csak azt hallgattam, hogy "az idő segít" vagy "majd jön a következő". Ezekkel a szövegekkel senki sem segített, sőőőt... Viszont van egy gyakorlat, amit ha megcsinálsz, az tényleg segít. Bemásolok ide egy szöveget, és kérlek tartsd be a szabályokat! 1 hónapig hetente egyszer olvasd fel hangosan, lassan úgy magadnak, hogy a szoba, amiben vagy teljesen nyugodt, nem zavar senki, teljesen egyedül vagy. Ez egy elengedés gyakorlat. Ha letelik a hónap, de még szükséged van a szövegre, akkor utána 1 hónapig 2 hetente, majd havonta olvasd el ugyanígy. Nekem csak ez segített anno. Sikerült elengednem, és most életem párjával lehetek együtt. Nagyon sokat köszönhetek ennek, és nagyon remélem, hogy másnak is segít. Csak használd!


[...]

ő hagyott el vagy te hagytad el

fájdalmat okoztál vagy fájdalmat okozott

végül tettes voltál vagy áldozat

a lelked pontosan tudja ezt

és most figyelj arra aki számít

aki még nem múlt vagy régmúlt hanem jelen

talán befejezett jelen talán közeljövő

de mindenképp jelen még

gondolj az általad ütött sebekre

érezd ahogyan fájnak

gondolj az általa ütött sebekre

érezd ahogyan fájnak

és most fordulj oda hozzá

lélegezz mélyeket

szólítsad meg

.......

mondanom kell valami fontosat

többé nem felejtem el mindazt a szépet

ami összekötött minket

többé nem felejtem el

milyen sokat kaptam tőled

többé nem felejtem el

megadtál nekem mindent

amit adni tudtál

lehet hogy néha úgy éreztem

nem elég

lehet hogy sokszor haragudtam

de akire haragszunk

azt örökre az életünk részévé tesszük

csakhogy az örökre sem tart örökké

nincs más választásom

búcsút veszek tőled

mindent megköszönök

és elengedlek

azt is elengedem ami fájt

ami kínzott

ami meggyötört

akárhogyan is volt

amit neked adtam szívesen adtam

amit nekem adtál örökre megtartom

vállalom a felelősséget

és visszaadom abból a te részed

örökké az maradsz bennem aki voltál

megkapod a szívemben a téged megillető díszhelyet

mást mondani nem tudok

talán visszanyerjük a békénket

s akkor az is mindegy

elválunk-e egymástól

vagy megpróbáljuk folytatni

újrakezdeni

avagy elölről

legyen ahogyan lennie kell

és már nincsen több szó

de még bejárod a teret

az otthont

ahol annyira szerettél

annyira szeretted

annyira szerettetek"

2011. nov. 13. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen. :) Már viszonylag túlléptem rajta és ez a gyakorlat tényleg nagyon jó ! Most megcsináltam, de azért még egyszer-kétszer megcsinálom még majd később. :)
2011. nov. 14. 19:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!