Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért nézik le sokan a kínaiakat?

Miért nézik le sokan a kínaiakat?

Figyelt kérdés
Azt veszem észre hogy az emberek 80% nem hogy közömbös hanem már ellenségesen néznek rájuk. Pedig nem ismerjük őket mit ártottak nekünk? Vagy hogy a kínai termékek minősége amit nem tagadok tényleg szar. De miért nem gondolkozott el ezen soha senki hogy akkor Kínában ők mégis hogy élnek? Persze hogy nem ilyen minőségű cucokkal.Jártam már Kínában van onnan jó pár barát és ismerős és például a ruhák és gépek kb 5-6vszor olcsóbb volt mint itt és ha az itteni termék értékelése 1 akkor az volt 2.5-3. És szidjuk őket mert a magyar kereskedőkközben megkeresik az ottani áraknak a sokszorosát( ami csak olcsóbb lehet mint az ottani boltokban hiszen nagyon nagy mennyiségben rendelnek) és még így is olcsóbb a nagyrêszük mint a többi magyar ill. nem magyar termékeknél. Szóval kérdezném én hogy mégis miért csúfoljuk, nézzük le őket? Félre ne értsetek nem azt mondom hogy szeretni kell mindenkit de miért nem lehet közömbösen viszonyulni hozzájuk? Nekünk sem esne jól ha velünk történne ilyesmi külföldön.

febr. 9. 21:14
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
#7 Sztem ami a flegma boltosakat illeti mindenhol megvannak
febr. 10. 21:04
 12/17 anonim ***** válasza:
38%

Megkövetlek titeket!

A kínai gyártmányú zuhanykarom megélte a kettő hónapot - és csak azt követően nyekkent meg! :DDD

febr. 14. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
38%
...Az erre lecserélt zuhanykar már itt volt 13 éve is, ahol jelenleg lakom...
febr. 14. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
100%
Az én olcsó kínai kádtöltő csaptelepem kb. 10 éve bírja.
febr. 14. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
100%
Azaz kád/mosdótöltő (KMT)
febr. 14. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
100%

Ha elég nyitott lennél s rálátnál a világra, nem tennéd fel ezt a kérdést.


Ugyanis az emberek nagyobb része butácska és egybemos dolgokat, kevesebb az értelmesebb, befogadóképesebb személy.


Emberi egó a semmire olykor.


Nézd meg a DNS utazás című videót youtube-n.

Hallgasd meg, hogy milyen magas lovon ülnek egyesek a hovatartozást illetően, majd szembesülnek a világgal és tényekkel nagyot koppanva.


Több nemzetiségű baráti köröm van. Nekem ember az ember. S a személyiséget nézem.

Kivéve a párkapcsolatban, ám az más szintű emberi kapcsolat, több külső-belső tényezőkkel.

febr. 17. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
100%
Látom, nem esett le egyeseknek... #12 Milyen áron vetted azt a bizonyos zuhanykart? Gondolom nem az obiban vagy az ikeában található árakon, a felsőbb árszegmensből. Akkor mit vársz? Csodát? Kevés pénzért sz*rt adnak a kínaiak is. Gondolom te sem vállalkoznál egy olyan projektre, amin buksz.
febr. 17. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!