Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ez bipoláris zavar lehet?

Ez bipoláris zavar lehet?

Figyelt kérdés

Egyre többször szembesülök azzal a gondolattal hogy bipoláris lehetek.

Ez abban merül ki hogy mostanában elég gyakran megyek át lelkileg nagyon rossz és jó időszakokon.

Úgy egy hete teljesen úgy érzem hogy megmagyarázhatatlanul fáradt vagyok a mindenhez.

Nem tudok kapcsolataimra fókuszálni

a barátaimat nem tudom elviselni a szüleimet sem tudom tűrni pedig tudom jót akarnak. A barátnőmre nem tudtam figyelni és ami a legjobban odatett nekem az hogy most talált egy nálam szerinte jobb srácot akin látszik hogy szereti és ezt a szemembe is mondta. Pedig az egész életemet vele képzeltem el. Egyszerűen azt érzem hogy túlságosan fáradt vagyok lelkileg es elgyengültem pedig máskor minden jó. Nem tudom kihez forduljak segítségért vagy mit kezdhetnék.

Ki tudná megállapítani ha esetleg bipoláris vagyok?



febr. 11. 04:10
 1/5 anonim ***** válasza:
Első körben fordulj pszichológushoz.
febr. 11. 05:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Ez messze van a bipoláris zavartól. Ez ahhoz kevés.
febr. 11. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szaknyelven ezt hisztériának nevezik.
febr. 11. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Nem bipoláris zavar.
febr. 11. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Lehet hogy csak kicsit rosszabb időszakon mész át,de ne aggodj ez nem bipoláris zavar,sajnos az sokkal szélsőségesebb érzelmeket vált ki az emberből.

(Bipolárisként mondom)

febr. 12. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!