Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Rektális fotózás Nyíregyházán?

Rektális fotózás Nyíregyházán?

Figyelt kérdés
Valahol olvastam, hogy rektális fotózást végeznek Nyíregyházán, elég olcsón, ráadásul jó véleménnyel is voltak róluk. Viszont nem tudom melyik hely volt ez. Azt olvastam, hogy kapsz 10 képet és egy vásonképet is a képeidről. Nem tudjátok hol csinálják a képeket?
febr. 12. 19:09
 1/5 anonim ***** válasza:
Biztos jó szót használtál? A rectum jelentése "végbél", az ebből képzett rektális szó jelentése is "végbéllel összefüggő/kapcsolatos". Még a végbéltükrözés vagy azzal kapcsolatos felvételekben sincs különös, de az ehhez kapcsolódó "vászonkép" szóval megfogtad a figyelmet.
febr. 12. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A megyei kórházban csinálnak ilyet, szerintem külön kérésre vászonra is kinyomtatják neked 😂
febr. 12. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Tehát hogy végbél fotózás? Azt hiszem valóban nem erre gondoltam. De akkor ki képes ilyen vászonképet készíttetni? Vagy készíteni?
febr. 12. 19:41
 4/5 anonim ***** válasza:
Próbáltam az általad leírt "rektális fotózás" kifejezésre rákeresni, de nincsenek nagyon találatok, hogy ez tényleg egy létező szolgáltatás lenne. Itt valami félrefordítás, vagy félreértés lehet még.
febr. 12. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Hát én is olvastam vagy hallottam ilyet, de már régebben. Először természetesen utána szerettem volna járni, de én sem találtam. Ezért tettem fel itt a kérdést. És milyen jól tettem, mert így nem ott a helyszínen szembesültem a művész kívánságával.
febr. 12. 21:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!