Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mennyi időbe telik nagyjából...

Mennyi időbe telik nagyjából míg a Walther hivatalos oldaláról rendelt légpuska megérkezik Magyarországra?

Figyelt kérdés
A rendelést a sportklub elnöke intézi minden hozzá kellő papírral , melyt majd fizetek. Egy vadiúj Walther lg400 Expert légpuskáról van szó amit sok véleményezés után választottam ki sportlövészetre. A rendelést a Walther hivatalos oldaláról fogja intézni, bár azt nem tudva hogy mégis honnan szálítanák ki egész pontosan Zalaegerszegre. Az sportklub elnöke nekem azt válaszolta hogy általában minimum fél év a kiszállítási idő, de volt olyannak akinek 2 és fél év. Lényegében az lenne a kérdésem hogy ez valóban igaz, hogy ilyen sokat kell várni a rendelést követően vagy gyorsabban meg is érkezik a rendelés. Előre is köszönöm a válaszokat!

febr. 14. 11:54
 1/7 anonim ***** válasza:

Ha német oldalakat (viszonteladó) megnézek, 2 hét és 2 hónap közt mozog a szállítás.


Szóval lehet, hogy dirktben náluk nincs, vagy nem tudom ilyennél milyen papírmunka van, mert ha jól sejtem, ez nem fér bele a 7,5 joule-ba.


Jogilag tisztázott helyezben még akár mondhatnám is, hogy nyáron hazaviszem.

febr. 14. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Kedves első válaszoló!

Walther lg400 mindegyik változata korlátozva van 7,5 joule-ra azaz ez a gyárilag beállított maximális erő. Viszonteladótól meg nem igazán akarok venni , mivel a kiárusításra került cikk minősége rosszabb mintha az eredeti cég raktárjából venném. Legalábbis nekem ezt javasolta, hogyha komoly szinten nézem akkor csak az eredeti oldalukról. Mindenesetre köszönöm a válaszod!

febr. 14. 13:30
 3/7 anonim ***** válasza:

"mivel a kiárusításra került cikk minősége rosszabb mintha az eredeti cég raktárjából venném."


Na ebben biztos vagyok, hogy németoszágban nem így van. Azt már elhiszem, hogy exportnál, Kelet-Európába más a minőségi követelmény.

De semmi sem indokolja a kereskedelembe a szart terjeszteni, hisz aki ilyet vesz, nem azt fogja mondani, hogy "Alfred Meyer" szart adott el nekem, hanem hogy a Walther szar. Nem ilyen deilek ők sem.


Egyébként most benézek hozzájuk is, nappal a céges hálón le van tiltva a Walther honlapja.

febr. 14. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

A rossz hír, hogy az onlineshopban csak ruhákat árulnak. Az oldalukon csak viszonteladókat lehet keresni, ahol megrendelheted.

Egyébként egyedi színben való legyártásra írnak valamelyik típusra 8 hét szállítási időt.

febr. 14. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm az eddigi válaszokat!

Akkor igazából nem is attól függ főképpen hogy mennyi a legyártási idő hanem még a viszonteladó által kínált szállítási időtől is, ha jól értettem. Hogyha valóban rövidebb időn belül tud megérkezni, akkor úgy látom át kell gondolnom hogy biztosan rajta keresztül venném meg. Mindenesetre ha nem rajta keresztül venném, melyik viszonteladót ajánlanátok a legjobban szerintetek? Előre is köszönöm a további válaszokat.

febr. 14. 21:56
 6/7 anonim ***** válasza:
Sajnos a magyar kereskedőket sajnos nem ismerem, már tienéve németországban élek, csak a Walther nekem is a márkám, azért szóltam bele.
febr. 14. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg a sportklub elnökétől.
febr. 17. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!