Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » 9db/szett önvédelmi kulcstartó...

Turai Lajos kérdése:

9db/szett önvédelmi kulcstartó szett nőknek biztonsági kulcstartó teljes készlet személyes riasztóval, ablaktörővel vete valaki és mik a tapasztalatok vele kapcsolatban ?

Figyelt kérdés
Instagramon videóban látható díszített és van hozzá kicsi gázspray és mini sokkoló is?

febr. 17. 20:54
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
én még nem VETEM ilyet, de olyan veszélyes helyen élsz, hogy ilyesmik kellenek?
febr. 17. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nem hanem ismerősöm látta és szeretne egy olyat és gondoltam hátha vett valaki
febr. 17. 21:28
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
De szép női neved van Lajos
febr. 17. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Nem nekem kell
febr. 17. 21:32
 5/8 A kérdező kommentje:
Na de persze gondolom hogy annyi hogy név nélkül írsz mert szégyelled
febr. 17. 21:33
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Megnéztem mi ez. Hatásos lehet, mert a támadó halálra röhögi magát.
febr. 17. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Igen de mivel az unoka húgom ezt szeretné A születésnapjára
febr. 18. 11:12
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem sok értelme van. Legyen 1 db valamiből, de az működjön megfelelően és tudja használni, mint 9 biszbasz csörög a kulcscsomón, és azt se tudja pár másodperc alatt, hogy mihez nyúljon. Pénzkidobás az ilyen, a nagy része nem önvédelmi cucc, és a 9 darabba beletartozik:

- 1 puha pompom labda (? mi a fasz)

- 1 db bőrszíj (minek?)

- 1 db rúzs tartó (wtf, itt már röhögsz)

- 1 db érintés mentes gombnyomó (minek? covid időből visszamaradt szarokat akarnak kisöpörni?),

- 1 db sörnyitó (és ez nem vicc),

- 1 db 30 ml-es folyadék tároló (a logika alapján parfümnek, mert hogy nem fogod a paprika sprayt pocsolni egyik üvegből a másikba, az is biztos).

És most járunk 6-nál, ez eddig szemét. A hetedik egy valóban praktikus, csak nem önvédelmi cucc: biztonsági öv vágó/síp - ha valóban olyan hasznos lenne, minden autó tartozékában ott lenne gyárilag, másrészt eleve csak akkor van esély a használatra ha karnyújtásnyi távolságon belül van).

A maradék 2, aminek értelme lehetne, ha van alkalma valakinek használni: egy síp és egy hangos riasztó.



A vége ugyanaz: vagy ideje és lélekjelenléte sem lenne egy megtámadott embernek ezt elővenni, vagy egyszerűen kicsavarják a kezéből.

febr. 18. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!