Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Milyen lehetőségeket javasolná...

Milyen lehetőségeket javasolnátok még egy elhagyott tárgy megtalálására?

Figyelt kérdés

Tegnap (2024.01.04) elhagytam a kulcstartómat Pesten. Mielőtt észrevettem volna, három helyen jártam a városban (posta, BKK jegypénztár és egy kávézó), és egy rövid ideig buszoztam is.

Ahogy észrevettem, végigjártam visszafelé azt az útvonalat, amit gyalog tettem meg, hátha az utcán esett ki a zsebemből. Rákérdeztem a három helynél is, hogy nem adták -e le, de sajnos ők sem tudtak semmi ilyenről.

Itthon írtam egy emailt a BKK talált tárgyak osztályának az üggyel kapcsolatban, és adtam fel hirdetést két ezzel foglalkozó facebook csoportnak, valamint a talalttargy.hu weboldalnak is. Habár az utóbbin az utóbbi években nem igazán láttam túl nagy aktivitást, de próba-szerencse.


Van esetleg még bármi javaslatotok, amit a leírás alapján nem tettem meg, de növelné az esélyeimet?

Köszönök minden hasznos tippet 🙂



jan. 5. 20:07
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!