Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Használhatok egy rollert úgy,...

Használhatok egy rollert úgy, hogy 8kg-val nehezebb vagyok a maximális teherbírásánál?

Figyelt kérdés

Szükségem lenne egy rollerre, ugyan most épp életmód váltásban vagyok, de nincs időm megvárni míg lemegy az a 8 kg. Nem mindennapos használatra kellene csupán mikor gyerkőccel kimennék a szabadba, ő biciklizik én meg utol se érem gyalog így ilyenkor csatlakoznék rollerrel. Mennyire fixek a súlyhatárok ilyen eszközöknél? Szinte minden átlagos roller max teherbírása 100kg. (kivéve az elektromos, azoknak 120, de azt nem szeretnék venni).


Megvehetem, vagy inkább várjak míg nem strapálom le szegény járgányt?



febr. 21. 14:05
 1/4 anonim ***** válasza:
Gondolom ráhagyással számolnak a gyártók. Ha száz kilóra van írva a terhelhetőség az nem azt jelenti, hogy 101 kilónál összerogy a roller. Én mennék vele, kímélő üzemmódban.
febr. 21. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod, ez így logikusan hangzik.
febr. 21. 14:22
 3/4 anonim ***** válasza:
Minden túl van biztosítva, hogy ne a mérethatáron nyekkenjen egyet és menjen tönkre. Jobb esetben több tíz kilóval is túl lehet a fém részeket terhelni, de lehet gyorsabban amortizálódik mert a terhelése sem az átlagos amivel a gyártó számol.
febr. 21. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Értem, akkor veszek egyet, úgy is célom mihamarabb a szint alá kerülni, de a gyerekkel tartani kell a tempót :D
febr. 21. 14:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!