Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan tudom Messengeren...

Hogyan tudom Messengeren visszakeresni a régi üzeneteket?

Figyelt kérdés

Van egy olyan funkció hogy "keresés a beszélgetésben" de pár hónapnál régebbi üzeneteket nem mutat. Nem tudom miért lehet, többször próbáltam már.

Azt is próbáltam, hogy letöltöm a Facebookon az adataimat, üzeneteimet tartalmazó fájlt, de ott meg letöltés után nem sikerült megnyitnom a fájlt mert elvileg sérült valami miatt.


Fontos lenne, hogy egy kb 1-2 évvel ezelőtti dolgot megkeressek, de mivel nagyon sokat beszélgettem azóta az emberrel ezért nem tudok odáig visszalapozni. Mit tegyek?



febr. 22. 15:22
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Próbáld meg a fiókadatok letöltését, akkor egy fájlba kigyűjti neked a rendszer a beszélgetéseket:

[link]

febr. 22. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Sajnos így se sikerült, nem nyitotta meg a letöltött fájlt:(
febr. 22. 16:59
 3/3 anonim ***** válasza:
Miért nem? Kell egy társított program ami ismeri a formátumot. Ha mobilon nézed az nem biztos, hogy működni fog. Ne JSON legyen, hanem HTML, azt böngészőben meg lehet nyitni.
febr. 22. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!