Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Facebook Marketplace miért...

Facebook Marketplace miért nem tölt be?

Figyelt kérdés

Sziasztok!



Ma a telefonomon felszerettem volna rakni egy Marketplace Hirdetést a Facebook-on.


Amint rányomtam a Marketplace ikonra, valamit kiírt,én elfogadtam és onnantól kezdve folyamatosan a Goggle-n keresztül nyitja meg a Marketplace-t.

Ezzel az a gond, hogy nem engedi megnézni az előző hirdetéseimet se semmi mást, mert azt írja ki, hogy fiók nélkül fogom látni a hirdetéseket.


Hiába próbáltam a Facebook beállításokon megkeresni a probléma forrását, nem találtam semmi hasznosat.

Írtam a Facebook-nak panasz levelet, de nem válaszoltak.


Hogyan tudom visszaállítani, hogy a Marketplace ikonra kattintva a Facebook-on keresztül (le van töltve az app) nyissa meg a Marketplace-t és ugyanúgy lássam a hirdetéseimet, mint azelőtt?



febr. 23. 10:19
 1/1 anonim válasza:

Szia ,


Találtál már rá esetleg megoldást, nekem ugyan ez a problémám, és sehol sem találom, hogy hol tudom visszaállítani!


Köszönöm szépen ha válaszolsz!

márc. 2. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!