Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hi eltiltottak 3-honapra mert...

Hi eltiltottak 3-honapra mert belementem egy buszmegáloba és most jött egy levél mi szerint lekellene adni a jogsimat erröl valaki irni valamit?

Figyelt kérdés

febr. 23. 17:03
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Valami.


Mi a kérdés?

febr. 23. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Megérdemled.

Egyéb bölcs kérdés?

febr. 23. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
nem értem minek kell negativnak lenni 30-al mente és belecsusztam
febr. 23. 17:24
 4/11 A kérdező kommentje:
ijenkor le kell adnom a régit és kapok ujjat vagy mi ?
febr. 23. 17:25
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Tehát balfasz voltál.

Leadod igen, de mégis miért kapnák újat? Három hónap múlva visszakapod, addig meg ott a busz.

febr. 23. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Hibáztál,ügy lezárva.Jogsit le kell adni nincs ezen semmi csodálkozni való.
febr. 23. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Leadod, aztán pedig ha letelt az eltiltás visszamehetsz érte. Ha időközben lejárna, akkor újat kell igényelni. Tudtommal minimum 6 hónap eltiltás után kell utánképzésre is menni, hogy visszakaphasd.
febr. 23. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
7/7 DECEMBER
febr. 23. 19:31
 9/11 A kérdező kommentje:
7/7 DECEMBER ben történt a baleset de most kaptam ezt a levelet.
febr. 23. 19:31
 10/11 anonim ***** válasza:

Járművezetéstől tiltottak el, járműkategóriától tiltottak el, vagy járműfajtától tiltottak el?

Ha járművezetéstől tiltottal el, akkor az van, amit a 7-es válaszban olvashatsz. Ha járműkategóriától tiltottak el, vagy járműfajtától tiltottak el, akkor adnak egy olyan vezetői engedélyt, amiben nem szerepel az eltiltott járműkategória, illetve járműfajta.

(Biztosan nem feltételes módban írták, hogy le kellene adnod, hanem hogy mennyi időn belül kell leadnod.)

febr. 23. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!