Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Van itt olyan, aki kórházban...

Van itt olyan, aki kórházban dolgozik és tudja mi a sorsa a kiselejtezett csontvésőknek?

Figyelt kérdés
Egyszer kaptam egy ilyet ajándékba egy ismerőstől. Teljesen már területen dolgozom, de nagyon hasznos kis vésők voltak, finom terepi geológiai munkához, preparáláshoz. Sokkal hasznosabb volt, mint bármely obiban kapható véső, mert azokkal ellentétben edzett orvosi acélból volt és jobban bírta a gyűrődést. Sajnos elkallódott valahol és most szeretnék újat beszerezni. Vadiúj orvosi csontvésőt láttam a neten sokat, de nincsen rá szükségem, mert azok steriles és emiatt drágák is. Viszont nekem használt kiselejtezett is tökéletes lenne, mert nyúzni azokat is lehet még.

febr. 26. 00:23
 1/1 anonim ***** válasza:
2 lehetőséged van: vagy van orvos ismerősöd, vagy pedig meg kell venned, ha vágysz rá.
márc. 16. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!