Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szeretnék a temu oldalon...

Szeretnék a temu oldalon paypallal fizetni, de itt nem jutok tovább?

Figyelt kérdés

Hellóka !

Egy kis segítséget szeretnék kérni, eléggé béna vagyok az ilyen dolgokban. Megcsináltam a paypalt és szeretnék már végre fizetni a Temu oldalon, de azt írja, hogy "Nincs finanszírozási forrás hozzáadva a paypalhoz"

Társítani kéne most a kártyám a paypallal ? Mert azt nem nagyon szeretném, direkt azért csináltam



febr. 28. 12:10
 1/2 anonim ***** válasza:
Ez esetben a virtuális számládra kell utalnod pénzt. A semmiből nem tudsz fizetni.
febr. 28. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Világos, de hogy akarsz fizetni egy frissen létrehozott és egyenleggel nem rendelkező számláról? A Paypal kétféleképpen működik:

- Hozzá társítod a bankkártyádat, és köztes szolgáltatóként arról leemeli az összeget. Az eladó csak a paypal tranzakciót látja, a szolgáltató csak akkora összeget vesz le amire a megbízás szól - teljesen biztonságos.

- Nem társítod a kártyát, akkor viszont befizetéssel fel kell tölteni az egyenlegét, azaz először pénzt utalsz PP-ra, majd PP-fizetéssel a neten vásárolsz. Ennek lehet egy pár napos átfutási ideje (hacsak nincs közvetlen bankkártyás befizetés náluk, mint Revoluton, ezt meg kell nézni, akkor azonnali).


Akármelyiket választod, mindkettő biztonságos. A Temu egy óriási cég több százmillió felhasználóval. Nem fogják ellopni a pénzed, és nem is tehetik meg, hogy kétes vagy káros pénzügyi tevékenységgel a vásárló bizalmát elveszítsék.

febr. 28. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!