Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Nem szeretne az ismerősöm...

Nem szeretne az ismerősöm lenni? Hogy tudja elutasitani hogy ne legyünk ismik??

Figyelt kérdés
Van egy illető akivel egy utcába lakunk. Állandóan köszönünk egymásnak, az egész család. Ismerösök voltunk a facen. Utána nem. Bejelöltem és később nem z van oda irva hogy ismerős de az se hogy ismerősnek jelőltem hanem üzenetek. Ezt hogy lehet beallitani?? És több hónap után az van oda iŕva hogy megint jelőlhetem isminek.
febr. 4. 12:23
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Elutasította a jelölésedet. Ne fáradj vele.
febr. 4. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom még létező sport-e az ismerősök gyűjtése. Soha nem is értettem. Nekem most kb. egy tucat van csak. A szomszédaim nincsenek köztük? Mknek

A többség közeli, ám távol élő rokon. Néhány barát és a főnököm. Ő azért, mert a munkámhoz szükséges.

febr. 4. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

A köszönőviszony nem egyenlő azzal, hogy egyből be akar engedni magánéletébe, baráti vagy ismeretségi köreibe.


Legyél egy kicsit tekintettel erre.


Van joga elutasítani bárkit, épp úgy ahogy neked is.


Olvasom a nyomulásodat és kellemetlen érzés fog el.


Ha minden nekem köszönő embert barátnak fogadnék... Párszor kimaxolnám a friend lista maximum létszámát.


Másik "kedvencem" a "láttalak a..." valahol és máris nyomozásba kezd, jelöl, ír stb.


Ha bemegyek bárhova ott is mindig mindenkinek köszönök s viszont köszönnek.


Kisboltostól a banki ügyintézőkig mindenki. Ugyanilyen illem alap a azomszédnak köszönni.

febr. 5. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!