Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Lányok, el itélitek a lábfétist?

Lányok, el itélitek a lábfétist?

Figyelt kérdés
márc. 1. 09:46
 1/8 anonim ***** válasza:
84%
Nem, amíg normális kereteken belül van.
márc. 1. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
84%
Mit kell azon elítélni?
márc. 1. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
86%
A szörnyű helyesírással előbb találkoznak az emberek, és már azért el fognak ítélni. Ahhoz már komolyabb bizalmi viszony kell, hogy végre előkerüljenek az aberrációk.
márc. 1. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem lép túl egy határt, és nem csak erről szólnak az együttlétek akkor nem.
márc. 1. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Igen,igen nyilván úgy értettem hogy egy normális pasi lenne és egy teljesen normális kapcsolat lenne és egy idő után közölné hogy neki ez a fétise
márc. 1. 12:43
 6/8 anonim ***** válasza:
87%
Ahogy írtam (4-ben) helyzet függő. Van aki tudja kezelni a fétisét, van aki nem. Volt egy rövid ideig lábfétises pasim. De ő egy idő után nem tudta kezelni, repült is. Amikor arról szólt már minden tlaálkozó, hogy miért azt a cipőmet vettem, miért nem a másikat mert abban jobban látszik a lábam, hogy hogyan tartsam a lábam, hogy lássa stb. Szóval az már sok volt.
márc. 1. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Igen, nyilván. Ezt megtudom érteni. Ez szerintem már pofátlanság, sosem tudnék így viselkedni egy lánnyal/nővel. Sőt inkább félnék hogy el ítél majd és nagyon óvatos lennék mindig. Sosem kérnék semmit, vagyis nagyon ritkán. Majd a helyzet adja magát úgy is:)
márc. 1. 16:40
 8/8 anonim válasza:
100%
Legjobb Dolog szerintem mikor belevan picit rakva 1-1 fétis az aktusba valaki a nőilábakat szereti mig lehet a másik azt szereti és szorongassák és pofozzák és azt akarja keményen D*gják meg szerintem ez a legjobb az egészben (Saját gondolat)
márc. 4. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!