Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerintetek szerelem vagy...

Szerintetek szerelem vagy csak vàgy?

Figyelt kérdés

19 èves vagyok làny, règòta vagy 12 ève szerelmes vagyok egy fiùba. De màr nem beszèlünk 5 ève, nem vagyunj valami jòba. Mindennap ròla àlmodok, ès rendesen stalkolom a facebookjàt ès az instagramjàt. Règen ùgyèreztem volt köztünk valami de nem lett belőle semmi mert gyerekek voltunk. Egyszerűen nem tudok màsba szerelmes lenni hiàba udvarol nekem sok fiù ès hiàba valljàk be nekem mit èreznek nem tudok màsra gondolni csak rà.

Nem tudom hogy ez most szerelem, vagy csak vàgy amit utàna èrzek.


Csillapodna ez az èrzès ha megkaphatnàm akàr egy alkalomra is? Mindig ezen gindolkozom....jò lenne nem ezt èrezni mert ùgyèrem belülről felemèszt.


Köszönöm hogy elmondhattam nektek.


márc. 2. 01:05
 1/7 A kérdező kommentje:

Vagyunk* gondolkozom* ùgyèrzem*

Bocsi a helyesìràsèrt este van. ^^


Azèrt is ìrtam ki most, mert mèg most is rà gondoldok....

márc. 2. 01:06
 2/7 anonim ***** válasza:
Ha el tudod, és el is szeretnéd érni őt, akkor tedd azt, ha pedig nem, akkor engedd el. Még csak 19 éves vagy, sok újdonság vár még rád az életben.
márc. 2. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Igazàbòl elèrhető lenne mert mèg sulizunk mindketten....csak nem beszèlünk ès nem jò a kapcsolatunk...gondolkoztam rajta h esetleg ràìrok de màr annyira elfelejtett dolog az egèsz hogy eszem szerint nem hàborgatnàm...
márc. 3. 01:39
 4/7 anonim ***** válasza:

Ezekszerint nem egyedi ez a jelenség,én is utálom csak én pasi vagyok. Volt egy csaj akivel ~7 éve majdnem összejöttem,volt köztünk valami,de aztán mégsem. Még tinik voltunk. Halálosan szerelmes voltam belé,aztán elköltöztek így úgymond sikerült elfelejtenem,volt hogy fél évig szinte eszembe sem jutott,de közbe-közbe mindig "feljön" és rajta kattogok ilyenkor egy hónapig kb. aztán megint elmúlik. És ez már 7 éve. Természetesen nézegetem a képeit én is stb....

Idegesítő egy jelenség

márc. 3. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Nagyon ès van amikor elfelejtem de aztàn estènkènt mindig ùjra az eszembe jut, ès most mègjobban hogy nemrèg szakìtott a baràtnőjèvel mert mìg kapcsolata volt akkor ùgymond eltudtam engedni hogy okè veszett az ügy de most ùjra feltör....ès az a legrosszabb az egèszben hogy règi dolgok miatt utàlom is, amiket tett, de közben meg rà gondolok ès egyre jobban felemèszt hiàba pròbàlom elfelejteni.
márc. 3. 16:22
 6/7 anonim ***** válasza:

Én is így vagyok,csak nekem nagyon időszakos. Általában mindig mikor rossz passzban vagyok,akkor jut eszembe. Te hgy próbálsz tenni ellene?

Nehéz elfogadni hogy sosem lehet már az enyém,pedig muszáj. Tökéletesen megértelek. Utolsó vagyok amúgy.

márc. 4. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Próbálom terelni a gondolataimat róla, most beszélgetek egy sráccal de nem vagyok belé szerelmes meg nem érzek íránta semmit, de barátként tekintve rá , ő eltudja terelni a figyelmem róla...

De mostanába olyan sokszor látom azt a fiút akiről írtam hogy újra és újra feljön ez az érzés 🥲 ennek sosem lesz vége néha úgy érzem

márc. 7. 02:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!