Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hol van olyan nyomda ahol...

Hol van olyan nyomda ahol foglalkoznak 1 példányszámban is nyomtatással és kötéssel? Lenne egy 1000 oldalas pdf könyvem amire szükségem lenne papír alapon...

Figyelt kérdés

márc. 4. 15:16
 1/6 anonim ***** válasza:
Bárhol... Szerinted mondjuk szakdolgozatokat ipari mennyiségben nyomtatnak?
márc. 4. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 47. ***** válasza:
Nem bárhol. Digitális nyomda címen keresgélj.
márc. 4. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Második jól írja, ha valóban nyomdai minőségű könyvet szeretnél. Ezek között us kevés van, amelyik húsz oéldány alatt vállal. Még kevesebb, amelyik csak egyet. És drága mulattság.
márc. 4. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Igen, sajnos szembesultem a problemaval.... köszi szépen, akkor megprobalom ezt a digitalis nyomda dolgot... 🙂
márc. 5. 07:18
 5/6 Orbán Csaba Ferenc ***** válasza:
Budapesten tudom ajánlani a copygurut. Ha 1000 oldalad van, és 3 napos átfutással is ráér a munka (így a legolcsóbb), 30,-Ft 1 db A4 oldal (1000 oldal 30.000-Ft). Ha A5 méretben is olvasható a szöveg, ezzel a módszerrel (füzetnyomtatás) jelentősen csökkenhet az ár (mivel a lapra 2 db A5 méret fér fel, így 500 oldal 20.000,-Ft lesz, itt 40,-Ft 1 oldal). A kötést nem biztos, hogy egybe tudják kötni (így 3 napos 1780,-Ft lenne), biztosabban 2 külön részletbe kötik, ekkor ugyanez a 3 napos, legolcsóbb idővel kb 2800,-Ft lenne. A kötés spirálkötés lenne.
márc. 5. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Orbán Csaba Ferenc, köszönöm szépen! Valami ilyesmire gondoltam én!
márc. 5. 11:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!