Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ha bejelentkezek munkanélkülir...

Ha bejelentkezek munkanélkülire akkor kötelező nekem elmennem azokra a tanfolyamokra/programokra amiket ajánlanak/ mondanak ? Meg azt a munkát elvállalni ?

Figyelt kérdés

márc. 6. 23:38
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem kötelező elfogadni semmit, és olyan dolgot csinálni ami nem tetszik vagy nem vagy rá alkalmas. Az együttműködési kötelezettséget viszont megszegted, ezért törölnek a nyilvántartásból. Most nem tudom a konkrét következményeket, de pár éve még ez azzal járt, hogy 60 napig nem regisztrálhattál újra a rendszerbe, és elvették a regisztrációval járó segélyeket is (aminek például feltétele, hogy legalább 1 éve regisztrált legyél).
márc. 7. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Most úgy működik a munkaügy, hogy csak emailben küldenek állás ajánlásokat, de semmilyen tanfolyamra nem kell elmenni, vagy munkahelyre. Az egész munkaügyinek semmi értelme már... Szóval le sem szarják kb a fejed. Lesz munkád vagy sem, nekik tök mindegy. Ha viszont nem mész el egy időpontra, na akkor azonnal törölnek. Kis cukik. És ugye utána nem jelentkezhetsz vissza.
márc. 7. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Csatlakozom az előző hozzászólóhoz. Ők nem fognak neked segíteni, magadnak kell megoldanod mindent. Üdv az életben
márc. 7. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Közmunkás állásajánlatokkal bombáztak. Amit ugye kötelességem lett volna elfogadni. Meguntam, töröltettem magam mielőtt kizárnak.
márc. 10. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Az aktív korúak ellátása is úgy müködik,hogy egyedülálló vagy akkor max 840000Ft alatt kell lenni a számládon a pénz vagy nem kapsz pénz.Ha házas vagy akkor kb. Max 40000Ft alatt kell lenni a számladon pénznek.Szerintem ilyenkor nézik a házastársad keresetét is.
márc. 10. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!