Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Dpd megbízható oldal?

Dpd megbízható oldal?

Figyelt kérdés

Csak mert most kaptam egy üzenetet egy ismeretlen telefonszámtól, hogy :A csomag kézbesítése szünetel, mert az utcaszám hiányzik a csomagról. Kérjük, frissítse:és itt a link

Viszont nem rendeltem semmit, az egy dolog amire tudok gondolni hogy pár nyereményjátékra jelentkeztem online.Szvl nem tudom hogy ez most becsapás-e mert a link egy egész rendes oldalt nyitott meg a Dpd fő oldalát.



márc. 12. 11:55
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem rendeltél semmit, nem kaphatsz ilyen üzenetet. Attól, hogy a DPD felületét imitáló oldal tölt be, még nem lesz az a hivatalos oldal, a linkből is ki kell derülnie, hogy az garantáltan nem a dpd.com/hu volt. Ha ezt benézted, már sikeresen át tudnak verni.
márc. 12. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Mostanában nagyon el szaporodtak a hamis sms-ek a DPD-vel kapcsolatbon. Oly annyira hogy tegnap kettő db sms-t is kaptam. Persze nem renedeltem semmit. Igy le tiltottam a telefon számot. Ma már a tiltás ellenére nyoladszor probálkoztak sms-t küldeni. Persze sikertelenül. De a telefonom ezt is ki jelzi.
márc. 12. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Át tudnád küldeni privátban a linket?
márc. 12. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Kérdező, nem tudom hány éves vagy, de ideje lenne egy kis informatikát tanulni. Például hogy mi a különbség "egy egész rendes oldal" és egy valódi oldal között. Mert ha a élet tanít meg rá, az nagyon sokba tud kerülni...
márc. 12. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Az egész DPD-t offoltam egy durva eset után.


Tűzrevaló az egész.


GLS-t javaslom, de m~g a magyar posta is jobb.

márc. 12. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Rosszindulatú üzenet. Utcaszám Magyarországon nem jellemző, inkbb házszám. Ezt nem tudta az MI-vel készített mondat szerkesztője. Nálam itt bukott meg először. Másodiknak a küldött linket olvasva az SMS-ben. Nem ajánlom, hogy tovább bogarássza bárki.
márc. 13. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!