Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Fegyelmi eljárás?

Fegyelmi eljárás?

Figyelt kérdés
Az iskolában e-cigit használtunk a szünetben ám a biztonsági őr meglátott valakit az osztályból, hogy kifújta az ablakon a füstöt. Az én e-cigim egész szünetben a padban volt viszont amikor bejött az igazgató nő a biztonsági őrrel akkor észre is vette, hogy benn van a padban ahol ültem. Ezután kipakoltattak minket és meg lett kérdezve, hogy kié a készülék természetesen beismertem, hogy az enyém. Ezt követően pedig elhangzott felém a kérdés, hogy én voltam e aki a cigarettát használta(nyilván az ablakba) és magamra vállaltam hiszen bemártani nem akartam a barátaimat. Tudni kell, hogy én ültem közülünk a legmesszebb pontban az ablaktól, illetve a felőlem lévő ablak szárny be volt csukva tehát ha akartam volna se tudtam volna kifújni a füstöt az ablakon. Mindezek ellenére mivel magamra vállaltam az egészet fegyelmi tárgyalásom lesz. Hogyha megpróbálom ezekkel bizonyítani, hogy nem én voltam akit látott az ablakban és csak magamra vállaltam, akkor figyelembe fogják ezt venni vagy pont le fogják sz*rni?

márc. 21. 17:09
 1/10 anonim ***** válasza:

De akkor be kell fújnod aki tényleg kifújta a füstöt.

Akkor már azért is megmérnek mert -miért nem mondtad meg elsőre és így már nem is életszerű hogy másra kened.

márc. 21. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
enyhítőbb körülménynek elmegy egynek utolsó lehetőségként. lehet hogy a 2. potenciálisabb fő gyanusítottat is behívják, onnan már rajta múlik hogy bevallja e tényelegesen. de lehet hogy a tárgyalást lebonyolító vezetők, azon a mentalitásalapon fognak dolgozni az "ügyödön" hogy a bíróságon se kérhet csakúgy végszóként bocsánatot a vádlott és mintha megse történt volna, de máris törlik az erkölcsi bizonyítványodból ami be lett oda rondítva.
márc. 21. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Koszonom!
márc. 21. 17:51
 4/10 anonim ***** válasza:
Senkit se kellett volna bemartani, siman mondhattad volna hogy nem te voltal, nem is voltal ott amikor az eset tortent, masfele neztel, stb. Nem tudom miben remenykedtel amikor masok helyett magadra vallaltad, de a fegyelmi majd megtanit hogy legkozelebb ne legyel ilyen h.lye. Aki helyet bevallaltad, az most jot rohog a markaba hogy ugynevezett 'betyarbecsuletbol' egy ilyen ostoba luzer fog szivni...
márc. 21. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
4-es. Semmiképpen se bizonyíthattam volna, hogy nem voltam a helyszínen hiszen a készülékem a padban volt, amit be is ismertem, hogy az én tulajdonomban áll. Ezután ha benyögtem volna, hogy nem én voltam, több mint valószínű, hogy hülyének néztek volna amiért én is hülyének nézem őket.
márc. 21. 18:00
 6/10 A kérdező kommentje:
Illetve amikor beléptek a teremben teljesen nyugodtan ültem a padban. Nyilván egyértelmű, hogy ott tartózkodtam a szünetbe .
márc. 21. 18:00
 7/10 ludicrousSpeed ***** válasza:
Mit mondtál, mit keres nálad tanítás során dohánytermék?
márc. 21. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Annyit kérdeztek, hogy az enyém-e? Semmi többet
márc. 21. 18:41
 9/10 A kérdező kommentje:
Azt kérdezted “mit mondtál” 😆
márc. 21. 21:53
 10/10 anonim ***** válasza:

Jól van tök mindegy.

Ha első ilyem cirkuszod meglesz a fegyelmi elmondják a szabályokat bla-bla anyukádék behívasáról papolnak kapsz egy intőt is aztán ennyi.

Ha sokadik balhéd akkor osztályzatok terén nem a rokonszenvesebb arcukat veszik majd elő meg külön kiemelt pecsétet égetnek a homlokodra.

márc. 21. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!